Prijava

Boli me briga, gledajte tenis u voja četri zida, igrajte ga ako hoćete. Ali ne trujte javnost sa tim sranjem.

ај дај тенисеру да одгаја дете.

Možda je vama to normalno, ali meni nije. Ja ne želim da moje dijet gleda tenis. Da sjedi pet sati pred TV om i gled u šupak Bjorna Borga.

i povremeno Smpars Pita.

Pa i trčanje za sirom je potencijalni pederluk. Trčiš, trčiš, zapneš i nabodeš se na nečiju adrenalinsku erekciju.

Ja pogledam samo onaj deo kad Đovak pojede travu sa terena i baci reket u publiku. Nisam zaludan da gledam kako se tri sata dobacuju sa lopticom.

U jebote, nisam znao da je tenis ovoliko omražen na Vukajliji.

Vjerujte Mančesteru, on zna.

šta misliš o snukeru? Većina vukajlijaša tvrdi da je to gospodski sport (i meni je) a nema fizičkog kontakta.

Onaj što se takmičarski igra je mnogo gej, kod pravog snukera sam snuker je samo prvo poluvreme. U drugom ima mnogo više fizičkog kontakta i svi učestvuju, često i golim rukama ako ne bude dovoljno štapova.

Добиће Ноле ваљда.

Ima tu joooos da se igra

Много удара по средини, треба у страну тамо да му гађа да овај не стигне. Али биће то добро, ваљда ће се сетити тренер да му каже.

gleda li ko verdaska kako pomera dupe glupom mareju

O pazi moje teme koju otvorih, tek se sad načela :)
Marej će proći jer mora tako, nema Verdasko taj pobednički mentalitet. A Janović ladno može do polufinala. Kod žena Lisički osvaja.

2-0 za Verdaska. Idemo, matoree!

krajslere ja jedared otvorio temu US OPEN, isto ishejtovase ko ovu lolo....

TRPAJ GLUPOG MAREJA!!! BEZ PRVE SERVE BEE!