Prijava

po meni nesto najjace

last day on earth
i sada pikam survival royale..kao pubg samo za fon.

last day on earth kida

a fps mi zajebano nekako digram na fon, jbm li ga

Hitman neki, mislim da se Hitman sniper zove tačno, je dostupan na google store-u, do sad se valjda plaćao a sad je dž do sutra, ne znam kakav je ali hvale ga jako po komentarima tamo i znam da je prva misija u crnoj gori xd

пххаха, то сам играо пре пар година на компу, могуће и прешао.

pubg za telefon dobar je

немам ни комп довљоно добар за то а не телефон.

kupio sam zepe ko sto nosi onaj tony u gta vice city crno bele

Може слика нека, и мислим да се зове Томму не Тони ХД

јел пробо неко фортнајт за телефон

ima samo za ajfon, jbg ja sam sirotinja androidska, btw ali kad izađe isprobaću ga sig, valjda će biti optimizovana igra.

meni se igra hearthstone na fonu bas ali pazite koju android verziju imam 4.1.2 latest update za moj telefon anlaki

тај хартстон гига и по, неке картице нешто, реко мрш.

Ima li ko fortnajt? Ja ovo ne kapiram glup sam ko kurac, svi imaju puske samo ja kramp

Fortnajt kao deca igrali smo se

пробо сам пубг на телефону неможе јебига пуцачина на тач скрин, онда сам гуглао онај џојстик за телефоне да видим како то изгледа кад се игра и сад ми сваки божји дан излазе рекламе за те џојстике на свим друштвеним мрежама ај јевреји одјебите

Клеш ројал најјебачкија нема даље

Nisam ovu temu ni skontao ranije. Interesuje me jel moze neko da mi preporuci neku zanimljivu igricu, al da nije mnogo napeta? Ne volim igrice koje te nerviraju, imam dovoljno nerviranja i ovako u zivotu, ne treba mi jos i igrica da me jebe. Nesto opusteno, za ubijanje vremena, tipa kad cekas red negde, ili tako nesto.

Skoro sam skinuo onaj Atom, i vrh mi je, nesto tog tipa i trazim...