Prijava

Postalo interesantno...

Vojvodina ima još 40 minuta skoro za dva gola, a jagodina je skroz ravnopravna sa klužom, možda i malo bolja. U stvari sigurno bolja, dve opasne šanse su imali.

Sad počeli da igraju....

Jagodina je bolja. Ovi i kada imaju neku inicijativu ništa ne stvaraju. Voša je sada opet imala šansu. Da su ga ugurali, ludilo. Moraju brzo još jedan, pa zalet.

Čekam kluž dvojku za pare, a navijam za ćurane, jbg kad ne mogu za rumune. Rumun jebeni, haha.
Edit: ovaj jakimovski će biti tragičar. Sto posto.

Jebiga, žao mi tvog tiketa, ali nešto mi Jagodina deluje kao tim koji prolazi. Drago mi je zbog njih, lepo su se isprsili u Evropi i ove i prošle godine.

Dobro je da izvodi Makarića. Loš igrač. Da je tu bio nako malo bolji, bilo bi više golova za Vošu.

Opa 3:0 za Vošu. Preko dvadeset minuta ostalo.

A što uvek naši klubovi moraju uvek da zaseru prve tekme?!?!?!

Pekarić, Puškarić, Pankov...koliko ih ima na P. boktemazo!

Zato što idu nepripremljeni za protivnika protiv kog igraju, da odigraju prvu ako može 0-0 pa će drugu da probaju.

Ja imam teoriju da je Voša bila u fazonu "koji kurac da trošimo pare za gostovanja kad već nemamo šanse duđemo u gl. žreb". Realno:)

Ma ja mislim da nisu dovoljni profesionalci, ni klub, ni igrači i da jednostavno ako na gostovanju prime prvi gol, onda primaju minimum 3.

A znaju da igraju. Odseku se valjda.

Kakve pederske čarapice imaju ovi iz Trenčina

Ne znam što pumpaju duge kada skok nisu dobili celu utakmicu. Jeste da je pred kraj tekme, ali ne mogu da dobiju skok.

Ma, crkli su već sada...ali ih pritisoše...

Možda kad su videli koliko su pederske čarapice ovi što imaju shvatili su da su to jedne Slovačke ženice.