Prijava

lepo reče bandi da je ovo najbolji izum još od točka! haha

Ај искрено, постоји ли боље место на интернету од кафана чета?

kaizene samo nam fali aplikacija da se gledamo preko kamerica da bi bila kompletna kavana

тебра само дај неке нормалније собе типа 18+, спорт, музика, игрице, историја и то, и нек их буде брда, биће до јаја

KAIZENE DAJ SOBU ISTORIJA DA NAS CAR NE SMARA U OSTALIM SOBAMA LOLOL

Salim se, nemam ja nista protiv istorije, gotivna je skroz, cuo sam da je Milos ubio Murata

kaizene, a sto ne napraviss nesto kao plug.dj. Realno nije ti komplikovano da iskoristis jucub i da mi mozemo da dodajemo na plejlistu po redosledu dolaska na cet, da ne bi neko redovno smarao. A da ako nema nikoga zainteresovanog za didzejisanje prebaci na neki radio. Tu nea sto linija koda, a to bi tek valjalo.

^ ovo sto covek rece +1

kaizene, a sto ne napraviss nesto kao plug.dj. Realno nije ti komplikovano da iskoristis jucub i da mi mozemo da dodajemo na plejlistu po redosledu dolaska na cet, da ne bi neko redovno smarao. A da ako nema nikoga zainteresovanog za didzejisanje prebaci na neki radio. Tu nea sto linija koda, a to bi tek valjalo.

+1

Rado bih to uveo i to na balkon, ali nije to uopste tako jednostavno.

Samo da konstatujem da je onaj radio u kafani sjajno rešenje. Bolje da si odmah ubacio to na čet nego pravio sobe. :)

pa cekaj kajzi, nemam pojma cega je ovo tvoje adaptacija, a ne da mi se ni da gledam iskreno. Ali, ima brdo gotovih youtube player-a, samo napravi dinamicku listu sa koje pusta. Uletanje u konkretno vreme pesme ti i nije neki problem, jer ti ionako komplet sajt ode u kurac ako nije sinhronizovano vreme na kompu, pa ne moras da brines o tome, koristi to i tu. Napravis jednostavnu racunicu sa vremenom, koja ako nije unutar opsega trajanja pesme, pusta pesmu od pocetka. Da ne kenjam sad i ja i pravim se nesto pametan. Ne vidim sta ti je konkretno problem. Znaci nema potrebe da ides u detalje kao ovi sa plug.dj. Nama nije problem ni da odemo na jucub i frcamo linkove, ne moramo da radimo pretragu.
Znaci odradis neki malo inteligentniji cet koji prepoznaje npr
"DJ youtube.com/watch?v=VgXADEV-8KA JD"
i on to shvata kao autorovo dodavanje na plejlistu. Iskreno, ne vidim u cemu je tu problem...

JA SAMO DA KAŽEM DA KAFANA JEBE. TOLIKO.

lepo reče bandi da je ovo najbolji izum još od točka! haha

Bandi zna, hehe.

JA SAMO DA KAŽEM DA KAFANA JEBE. TOLIKO.

Amin.

Rado bih to uveo i to na balkon, ali nije to uopste tako jednostavno.

Lepo nađeš neku radio stanicu sa klabingom ili sl, taman možeš da ostvariš saradnju i zaradiš još neki dinar. Prvo ubaciš neko glasanje koji žanr muzike da ide tamo i to je to.

Није лоше, мада свеједно не четујем, оп-са.

Kaizene kako bi bilo da se uradi neka skripta za kafanu koja omogućava da se razbija inventar kada padnemo u sevdah?

Kafana mi defolt čet.