Prijava

Ako Boxer želi da ti prosledi, slobodan je.

Boxer, pošto si slobodan, ako možeš da mi pošalješ svoj atraktivni gif.
Uf, ovo ne zvuči najbolje...

hihihihi, takav i mi imamo :)

Koji bre ženski autor, ovo je kobaja-kup.
Tj, svaki je bio, meščini.

Na prošlom kupu je bilo žemskinja i to je Nana Og razvalila dok nije odustala od daljeg takmičenja. Ja sam za nju navijao majkemi.

Boxer, pošto si slobodan, ako možeš da mi pošalješ svoj atraktivni gif

Oće neko kurca? Hahahaha

Boksere, je l' ti se svideo nagradni gif? Nisi nešto oduševljeno odgovorio na PVT :(

A sad šaljete je li? I meni je na prošlom takmičenju bila obećana gola pička pa kurac! Mrzim vas.

Prošli kup je organizovao Ciklon, ja sam "pomagao" obećavajući svakojake nagrade, minirajući kolegu, zapravo.

Što? Meni je baš zanimljivo da vidimo ko će prvi da ga sruši :)

Khm... khm... nesss je plaćao glasove u duelu protiv mene. khm... khm...

ne računa se da si pevao ako nisi liznuo usne

A šta mislite da se neđe odradi turnir u drogoškim defkama?
Ono kao ona troševa prozor u svet?

Pa, ja retko kad mislim ali sad bih se složio sa tobom.

Mislim da bi takvo takmičenje bilo prilično okej prema onima koji se ne bi takmičili, jer takve defke teško da bi dogurale do popularnih.
U prevodu, niti bi se druge defke bacile u drugi plan, niti bi se pretjerano ovajdio onaj kome bi jednu takvu odabrali.
To bi moglo po sistemu, mod da naslov defke za svai par i naslov defke mora biti zadnja rečenica iste.

Npr.

Dim nas laže

Miris metabolizma,
Krcka pred prstima,
Plamen se bliži,
Dim nas laže.

Ono, ne mora biti u stihu. Samo da zvuči što više drogoški. Veliki plus je ako je autor stvarno bio drogiran dok piše.

Pa ti organizuj turnir, niko ti ne brani :)

Da, da. Moja riječ je ođe alfa i omega pa mi se može lololo

Pa što ne bi probao? Otvoriš temu, prijave, javiš nekom modu da zaključa i pobriše postove kad ti se probije željeni broj autora. Sastavi u Word-u neka pravila, koja možemo turiti u "takmičarski kutak" dok traje takmičenje, da ti damo malo na ozbiljnosti. Gledaj, prati, objavljuj parove (video si i onaj online softverčić za žrebanje), prebrojavaj glasove, objavljuj, linkuj, reklamiraj, animiraj...

Nema moda koji ima više vremena od tebe, ja mislim da bi to bolje organizovao od svih nas, a čuo sam i da su ti izražene liderske sposobnosti :)

a čuo sam i da su ti izražene liderske sposobnosti :)

O'kle ti to molim te?

Aj dobro, osmisliću nešto pa možda izbacim tamo oko 23:00 da vidim ima li zainteresovanih. Ne bih nešto mnogo parova jer kapiram da takve defke ne može ni da piše mnogo ljudi...

Ček, ček... To za liderske sposobnosti... Aaaaa, sad znam čiji je ono dupli.

EDIT: Reci mi đe bi išle prijave da znam kad budem pravio temu.

Pa nek ide za početak u "Sve vezano za Vukajliju", neka format takmičenja bude manji, pa probaj. Ako sve ide kako valja, premestićemo u "Takmičarski kutak". Smisli pravila i slobodno pomeni da imaš dozvolu da organizuješ, a ja ću biti supervizor, ili ću iscimati Suzanu Mančić da ona nadgleda.

I ja bi cimao Suzanu, ako me razumete :)))