Prijava

Licno nemam mnogo kontakta ni sa jednim, al mi je za svakog od njih po 5 ljudi reklo "e, sose, aj banuj ovoga, smara, lose troluje, smrde mu noge, itd"

ajd do sutra u pola 10, znaci za nekih 24 sata jedan od njih da ode...da cujem savete?

napomena, necu oba, samo jednog, da vidim dal ce se jedan bez drugog smiriti

чек, ми гласамо јел?

a na koliko da banuješ?

Otvori temu ispovedaonica da obrazlažemo naše glasove lolo

Ja svoj glas dajem prvom prijedlogu. I ako može muzička " Sinan Sakić - Sabina"?!

Манијак

чек, ми гласамо јел?

nije glasanje, nego me zanima vase misljenje...u krajnjem slucaju moze se svesti na neko glasanje

paninaro

a na koliko da banuješ?

kako masa kaze

Zar ne bi ovo trebalo moderatori da glasaju. Mi ne bi trebalo da se mešamo.

hehe

Onda će k'o POntije Pilat Sos dopere ruke

nemojte ih banovati,evo ja garantujem da cemo ih tovariti obojicu,to im je gore od bana xd

Imam li pravo glasa?

Dva različita autoram iskreno vejvrajder mi i ne smeta toliko, ali akda vidim ine ulizivačke postove tipa LEGENDO IMAŠ PIVO OD MENE, NAJJAČI SI OPLODI ME, HEHE TO SAMO TI MOŽEŠ CIKLONE JEBI ME U GUZU PLIZ povraća mi se.
Sa druge strane pazl smara čet na kom dosta vremena provodim tako da to jako iritira jebeno. jedna u deset fora su mu dobre, niej dovoljno dobro

Ovo mi zvuci kao Isus ili Varava samo ni jedan ni drugi nisu ni Isus ni Varava (mozda je jedan Varava, de znam)

па не знам сосе, неам неког контакта ни са једним од њих, скроз деки цуле за мене фазон.
поздрав

Bolje meni odaberi definiciju :D

Onda će k'o POntije Pilat Sos dopere ruke

Da samo što niko od njih dvojice ne može da bude Isus jedan promoviše homoseksualnost a drugi umesto da daje sirotinji daje na takmičenje definicijama

Vejvrajderu, šta misliš koliko vredi tvoj ostanak na sajtu?
Imaš PVT sa brojem tekućeg i ostalim detaljima...

ja ne bi ni jednog, ko ih jebe. ustvari ako je na par dana radi šege može koga oćeš.

tako da pazl izvini ali smaraš baš baš baaaaaaaaaš ali čak više od jebenog vejvrajdera