Prijava

ТРАЖИМ МИЛОСТ ЗА ГРЕШНИКЕ!

eci- peci- pec i ćao šatuima da se cimaš, ak oveć nećeš obojicu da poštediš niti obojicu da banuješ.

RAJDERU POŠALJI MI 1000 NA ŽIRO RAČUN I GLASAĆU DIZBACE PAZLA

Zamisli koja je uvreda da ti neko kaže da smaraš više od Vejvrajdera.

Da samo što niko od njih dvojice ne može da bude Isus jedan promoviše homoseksualnost a drugi umesto da daje sirotinji daje na takmičenje definicijama

Zato su obojica Varava.

A šta je konkretna optužba? Smaranje? Pa takvih ima milion. Loš trol? Svaki drugi je takav...

RAJDERU POŠALJI MI 1000 NA ŽIRO RAČUN I GLASAĆU DIZBACE PAZLA

ahhahhahahahahha

nesss nemoj pričati ako nisi u prvom licu osetio smaranje dotičnih

Stanija do pobede! ;)

Ko će da vodi evidenciju?

Rajder deluje kao neki totalno dobroćudni lik, neiskvaren, pomalo naivan za svoje godine. Čitam često njegove postove i valjam se od smeha bilo da se svađa sa nekim, loži masu ili kači svog kanarinca. Pravi ekstra reakcije, postere ima smisla za humor.
A Pazl je premazan bojama kao onaj njegov konjić.
(moj neki kvazi-psihološki opaz)
EDIT: Rajder ima strahopoštovanje prema autoritetu, mazohistički se odnosi prema svakom ko ima više poena od njega, ali to nije šlihtanje, jednostavno kao neki psić, voli svoga gazdu, tj. gazde.

Pa čet, forum i komentari upravo služe da smaraš, troluješ, budeš duhovit jednom u deset pokušaja i ulizuješ se ako ti drago... ne? Daju obojica dosta dobar sadržaj u pogledu definicija. Nijednog ne treba banovati.

Pazl je baš bio zanimljiv kao banovan, ono čekaš da se javi s duplog, treba i jahaču dati šansu

FORUM GUTA POSTOVE A U KURAC

Banuj Rajdera zato što je bio dovoljno glup da nam zamalo upropasti drkanje onog lika za radio. Na 1 dan, dovoljno je.

Pazl je baš bio zanimljiv kao banovan, ono čekaš da se javi s duplog, treba i jahaču dati šansu

Dati šansu da se ubuduće javlja sa duplog?

Tako je zvučalo, jbg lololo

Piši der tamo onda glas :D

Пазл је екстра трол.

JA GLASAM ZA PAZLFOKSA ON COVEK RADI NESTO NE LAKIRA NOKTE KO POJEDINI NEGO IDE I NAMIRUJE KRAVE I POCRKALI BI GLADNI TAMO POJEDINI DA NIJE NJEGA ZADRUGA DA DA INUNITET PAZLFOKSU DA NEMOGU DA GA IZBACE TAMO POSTO JEDINI ON NESTO RADI!

A da banuješ ceo sajt na metar dana, pa da svi dođu inkognito?

Ma kakvo banovanje?! Mir!:::*
Volite nekog i neka neko voli vas! Miiir bre!
Rekoh ja sa Lekom na glavataru. Loloo