Prijava

nesss nemoj pričati ako nisi u prvom licu osetio smaranje dotičnih

Na sajtu imam priličnu satnicu, tako da je susret snjima neizbežan. Pazla gotivim, mene ne smara, a Rajder mi je zanimljiv...

Бањуј обојицу, то је један лик, онај покојни Сизиф Схизофреник. Где год кења један, ето га да пиша и други. Они су тандем, а уствари једна особа са схизофренијом. Ради успешне терапије, бануј оба налога.

extra momci, veliki drugari i dobri autori. mišljenja sam da ih ne treba banovati.

Nego bre, Pinki tražio pesmu, a niko da mu ispuni želju jebiga. Za povratak ŠLJUKASTE PREZLE!

http://youtu.be/8AD_yjT-Rkc

Ja mislim da je Wejv zapravo Kurd samo nas sve troluje, fazon Vučica samo dosta bolje...

a Rajder mi je zanimljiv...

I ja bih ga jebo, tako da te razumem.

U stvari, banuj Pazlfoksa, Vejvara mi piše lepše PVT-ove ♥

Da se ja izjasnim, puzzle mi je skroz ok lik, postao je sajt zanimljiviji od kako je dosao, a sa wawe ridero nemam nekog prevelikog kontakta i on mi je neutralan.

Granjka
Бањуј обојицу, то је један лик, онај покојни Сизиф Схизофреник. Где год кења један, ето га да пиша и други. Они су тандем, а уствари једна особа са схизофренијом. Ради успешне терапије, бануј оба налога.

hahaha, ovo moram zapisati na profilu, mnogo slatko sam se ismejao...

Agilni
U stvari, banuj Pazlfoksa, Vejvara mi piše lepše PVT-ove ♥

Ćuti, Agi, misliće ljudi svašta... Nek to ostane među nama, ako me tazumeš. :D

I da, iskreno iznenađen sam, nisam očekivao ovoliko lepih reči. Hvala :)

Vejv je dobar autor, malo dobroćudno dete koje nema zle namere. Pravi dobre reakcije, postere ne gledam toliko, tako da neću da komentarišem, ali vidim da ih ima gomilu, tako da i tu ima svoj doprinos sajtu. Ovo što na avataru ima zlog lutka, to je samo maska. Nemojte ga gledati u oči i totalno je bezopasan.
Pazla isto nemoj banovati. On je budući lekar, možda zatreba, a onda je on u prednosti.

Ćuti, Agi, misliće ljudi svašta... Nek to ostane među nama, ako me tazumeš. :D

Da l je moguće da napišeš neđto a da nije ziljavo ili čepljenje nekome?
pa kad te uporede sa pazlfoksom naravno da će imati lepih reči, od dva zla izabrati manje

On je budući lekar

Ako je ovako onda da se banuje pazl.Lekari su govna!!!

Pazla isto nemoj banovati. On je budući lekar, možda zatreba, a onda je on u prednosti.

Znam da sad spemujem, ali argument se odbija!
Upisao i ja medicinu ove godine... :))

Ćuti, Agi, misliće ljudi svašta... Nek to ostane među nama, ako me tazumeš. :D

I da, iskreno iznenađen sam, nisam očekivao ovoliko lepih reči. Hvala :)

Хахаха, који си ти цар!

Upisao i ja medicinu ove godine... :))

ONDA OBOJICU!!!

PJESKE IDEM IZ GRADA, PJESKE IDEM IZ GRADA, HEEEEJ ZENO MOJA DRAGA PREKO TUDJIH LI VA DAAAAA!!!

edit: PRODAO SAM VOLOOOVE, PRODAO SAM VOOLOOOVEEE, HEJ ZENO MOJA DRAGA KUPOVO TI DAROOOOVEEE!!!

Banujte JTU-a, ne znam za koji ste ga kurac krasni i odbanovali.

Ni jednog. Dobri autori. samo ne vraćajte onog što misli da je rasan.