Prijava

Ne mogu da zamislim kako se jebe. Ove slike su prepozerske. Interesuje me kako se ponaša na kurcu dok joj klitoris i ramena drhte. Da li je naivna seljančica u tom odlučujućem trenutku. Da li napada kitu samosvesna i željna ili glumata nešto što bi se verovatno završilo gaženjem po vratu i jebanjem zguza dok ne zavrišti od trenja i boli a ne od zadovoljstva. Pitam se to. Mislim da se previše puta jebala bez da je zakolutala očima i udarala čelom od zid. Ovo bih je pitao. Ako bi mi glumatala prebio bih joj pičku lenjirom, shtedler.

Деки, Торима је објаснио како стоје ствари по том питању.

deky_aod
Ne mogu da zamislim kako se jebe. Ove slike su prepozerske. Interesuje me kako se ponaša na kurcu dok joj klitoris i ramena drhte. Da li je naivna seljančica u tom odlučujućem trenutku. Da li napada kitu samosvesna i željna ili glumata nešto što bi se verovatno završilo gaženjem po vratu i jebanjem zguza dok ne zavrišti od trenja i boli a ne od zadovoljstva. Pitam se to. Mislim da se previše puta jebala bez da je zakolutala očima i udarala čelom od zid. Ovo bih je pitao. Ako bi mi glumatala prebio bih joj pičku lenjirom, shtedler.

Šomi, koja je fora sa tim 23, 7? :)

валдемаре колико те ложи сајси у овом издању од 0 до 23.7?

Pa nula. Zato što znam da je glumatanje i da je to postavljeno čisto fazona radi. Ali opet, poznato je da su svi ti "moćni" političari redovna klijentela domino dama. Valjda ne mogu da podnesu svu tu kontrolu koju imaju nad svojim podanicima, moraju to da okaju u seansama gde su bičevani, gegovani, popišani i tako to. Više ni političari nisu iskreni sadisti kao što je Bog rekao da treba da budu, ne mogu da podnesu taj teret. Propalo društvo, civilizacija, markiz de Sad se okreće u grobu... Ne znam...

Au sajso al si dobra. Totalno moj tip devojke

Ja na primer da sam žena, ne bi mi bilo ništa slađe nego da ponižavam i urnišem nekog političara, koji je došao kod mene zbog toga. Zamislite ispovest prostitutke: "Terala sam Dačića bičem da skiči kao svinjče". A verujem da je on u tom fazonu, prepoznajem profil.

Doduše, mučio bih ga i u svojstvu muškarca, ali neseksualno, sadistički, najgore. Ako bi uživao u tome, to bi bio njegov problem. A ja bih to radio pravde radi. I doduše, malo moralnog zadovoljstva.

Malo sam se zadubio u dekijev post (nazalost to mu je nik, ne bih tepao nikad tom govnetu, nisam jos smislio autenticni nadimak za debelo cupavo krme) i skontao da se sajsa zapravo jako lose jebe. Nema ona te zivosti u sebi, folira se samo repovanjem, ustvari ispusta minimalne zvukove tokom seksa, facijalne ekspresije skoro da nema, i kao da deluje malo zbunjeno sto prima strano telo u sebe. Dobro telo lepo lice ali bezivotno. Banalan primer: Mirka Vasiljevic, malo poruzno celjade, ali vidi se po njoj da voli biti jebana vise nego cvaraka da jede, i vidi se da se dobrano jebe

фмн то ћемо у паузи између две рунде, голи и знојави на кревету прекривени само набујалом страшћу :)

Hahaha, zašto li sam očekivala neko razumno objašnjenje...? :)

Fmn dabogda ti djecko usao u browser history i otkrio da hotujes ovde sa drugim likovima sa kitom od 23,7 cm

ко је реко да га нема? чак сам и прецизирао време добијања објашњења ;))

Kad smo kod toga ne mogu ni FMN da zamislim :) Previše mi je krhka. Možda na leđima, noge visoko, dva prsta leve ruke čupaju desni obraz iznutra a desna ruka joj drži ruke iznad glave zajedno sa pramenovima kose. Inače volim devojke bele bele kože, možda bi se i skontali ;)

ФМН, је л' знаш неку борилачку вештину?

Joj, Deki... :) Kud sam išta i napisala na ovoj temi...
Ne, Fendere, što?

Ne, Fendere, što?

Па питам, забринух се због овог Шомијев кик-бокса и Декијевог рвања. :)

нема шта фмн да се брине, па није шомара енимл. женско се не удара осим у заносу страсти, а консензус мора ту да постоји нема шта. можда вам делује али мени фмн не изгледа као флегма и мирна особа. воли и она промену ритма, кад је шљепиш, повучеш за косу, изокрећеш да излуди, а после је загрлиш чврсто чврст чврсто и ушушкани чилирате

otkrio da hotujes ovde sa drugim likovima sa kitom od 23,7 cm

Otkad se na Vukajliji hotuje sa sa likovima sa kitom od 23,7 cm?

Pazte, ako objektivno gledamo, na ovom sajtu, tolika količina alfamužjačizma udružena sa klinačkim tripovima je nepodnošljiva za nekoga ko nije mužjak i tarzan. Iskreno, napravili ste pederbal. Ja sam ovde uživao u druženju sa mnogim autorkama, ali takva klima ih je oterala. Nije mi samo jasno, al jbg. Ne pišem ovo da bih nekom zamerao, ali mi zaista nedostaju neke ženske osobe ovde.
Moraću da otvorim temu, interesuje me šta ljudi misle o ovome.