Prijava

Ma jok, vidiš našta liči.

јел би јој правио визу ако пристане да ти макар попуши?

Dobila bi vizu za Avganistan.

не сери да можеш да правиш визу за авганистан? колко?

Zavisi za koga lepri, ne prave se tek tako vize za avganistan, sajsi je sajsi pa može preko veze, ovako jok.

Sajsi ponovo jaše hehe.

Turih ih u defku a rado bi im turio u prkno hehe

I ZOVU ME LUCE

Мислите ви слободно да је ружна, али ја бих Сајси сатирао. И то бих пре њу него неке певачице из Гранда или Сити Рекордса.

Možete samo da maštate o Ivani. Ovo niko do sada nije znao ali sam rešio da podelim sa vama. Pre nekoliko godina (neću otkrivati tačan datum) dok Ivana još nije bila ovo što je danas, ali je sajsila valjano, igrom sudbine ona i moja malenkost našli smo se u zatvorenom prostoru jednog prestoničkog kluba. Posle nekoliko standardnih razmenjenih rečenica pokušao sam da joj izdobijam broj. I, uspeo. Da ne dužim sada, posle drugog sudara fornifikovali smo naše poznanstvo. Više puta. To veče. A onda više desetina dana. Pošto mi je priznala da nikada sličan fornikus nije iskusila i da je totalno ispunjavam i umetnički nadahnjujem, rekla je da će mi posvetiti pesmu jednog dana. Naši životni putevi su se razišli, a onda sam prošle godine čuo ovo.
http://youtu.be/RTDgvtYbZ9E

Jebao bih je jako vrlo.

tor&ma
Možete samo da maštate o Ivani.

Ми то овде и радимо, само немој да будеш тако сигуран да баш можемо само да маштамо.

Ми то овде и радимо

Ojebo

Treš erekcija = erekcija u treši!

TO JE TO

SAJSI SREĆO MOJA

TREŠ EREKCIJA OJEBALA