Prijava

Stvorenom pederbalu predhodila je duga i iscrpljujuca borba. Sad ni nekadasnje vodje pobune (protiv nemuskog pola na sajtu valjda) nisu zadovoljne. Uzivali su ljudi izgleda u samoj borbi, cilj je manje bitan.

gospodin crni valdemar na lovcenu

E, al je to objašnjenje "kako je do toga došlo", a ne zašto. Ima još nekoliko ženskih članova (članica?) koje nisu oterane... Ali da ne tupim više.

Pa vidi žene su same sa svojim tabu temama otišle. Inspiracija kao takva je veoma potrošan materijal a žene iz raznoraznih predrasuda se slabo usuđuju da crpe inspiracije iz svega. A i brzo se zasite virtualnog u svrhu stvaranja dok se sa svih strana serviraju kvazi prototipi izgleda i ponašanja. Lakše im je da se utope u ništavilo i da nestanu nego da se suoče sa činjenicom da to što imaju nije trendi. Žene su muze, ne i stvaraoci jer previše su krhke za ronjenje po mračnim temama od kojih muškarci ne prezaju. A tema ponestaje.

валде сви одлазе у последњих пар год, не само жене. само је њих баш доста мање па кад са 10 спадну на 3 то се до јаја осети
будите срећни што ме фмн готиви иначе би остале само козмо и рендом женски налог неког банованог

Budite srećni :) Predugo sam ovde da bih otišla tako lako... ;)

Boh, baš mi čudno što te nema celo veče :)

LAJFOVAO. KAKO SI BEBO UZMEMIRAVAJU LI TE OVA DVA BANDITA??

Ako si. Ma... standardno ;)

Dobri su. U sigurnim rukama si.

Ako ti tako kažeš :) Otišla sam, ustajem jako rano... Laku noć :)

zasto vam je uopste na sajtu bitno dal je neko musko ili zensko?

Svaka cast izuzecima ali na ovom sajtu su se zene ponasale kao da su prepicketine neke nadrkane a ustvari ruzne, debele i usamljene

ovima sto kucaju iz zatvora one su sasvim dovoljne xd

Pazte, ako objektivno gledamo, na ovom sajtu, tolika količina alfamužjačizma udružena sa klinačkim tripovima je nepodnošljiva za nekoga ko nije mužjak i tarzan. Iskreno, napravili ste pederbal. Ja sam ovde uživao u druženju sa mnogim autorkama, ali takva klima ih je oterala. Nije mi samo jasno, al jbg. Ne pišem ovo da bih nekom zamerao, ali mi zaista nedostaju neke ženske osobe ovde.
Moraću da otvorim temu, interesuje me šta ljudi misle o ovome.

valdemar,citam tvoj post,malo mi je iritantan,ne razmisljas razumno kod ovakvih tema izgleda,jesu degenkoi mekane glavice sto tripuju alfamuzijacki fazon,a premekani su i tako lose,usiljeno i neljubazno sve to rade,a opet jos neljubazniji su oni sto su zbog toga otisli,mislim ovi koliko god se transfericno ponasali ipak nisu nikog OTERALI,oterati se moze samo banom,ovi su zgrozeni boravka na istom sajtu s njima ili sta god su istripovali,pa ti jos nasao ove prve da krivis sto nisi imali nameru nikog da oteraju,nisu uradili nista osim toga sto su ono sto jesu(degenkoi)

Ajde ne serite, alfamužjaci, svršili bi dok bi se Sajsi skinula.