Prijava

Не знам шта ви мислите али ја мислим да нам је јебо милосну мајку и да је чист бРезобразлук да дође и тако нас јебе.

ЈА БИ ГА ЗАТВОРИО У ВЕЦЕ НЕГДЕ НА МАРАКАНИ И НАТЕРАО ДА ПОПУШИ КУРАЦ МОДРИЋУ КОЈЕГ БИ ИСТО ЗАРОБИО. А ШИМУНИЋ ДА ГЛЕДА.

НЕ ЛУПАЈ МОДРИЋ НЕМА КУРАЦ

А ШИМУНИЋ НЕМА ОЧИ... НЕК ЗАМЕНЕ МЕСТА

КОЈА ТО ПУСТИЊСКА ЛИСИЦА НЕМА КУРАЦ?! И ЈОШ БИ ТЕРО СУДИЈУ ДА ГА ЉУБИ У УСТА. СА ЈЕЗИКОМ.

ТО СЕ НЕ МОЖЕ ОПИСАТИ РЕЧИМА

свеједно срето ал неко би пушио да јебе мајку мајчину!

Радио би му ове ствари са снимка, само мене неби нико зауставио да завршим посо. ЈЕБЕММУДЕТЕУПИЧКУ.
http://www.youtube.com/watch?v=U9rIBE0KM-w

Јесте, судија је крив што нисмо победили. А што играју Фејса и Раћа, и што имамо морона за селектора, то ништа. Лолек.

ЈА БИ ЗАМОЛИЈО ВАСИЛИЈА ОСТРОШКОГ И СВЕТОГ САВУ ДА СИЂУ СНЕБА, ПРВОМ ДА ГЛАДИ БОБАНА, ДРУГИ ДА ГА ЈЕБЕ У РЧМАНА

ГУРО БИ МУ ШИМУНИЋА МЕЂ ГУЗОВЕ

Значи, прво бих му пред свима рекао да је клипан, онда бих му пљунуо на пиштаљку док не гледа.

ЗАВЕЗО БИ ГА ЗАШЉИВУ УБАШЧИ ПОСОЛИО И ПУСТИО КРМАЧУ

Боље би било шизење за шимудића.

Јесте, судија је крив што нисмо победили. А што играју Фејса и Раћа, и што имамо морона за селектора, то ништа. Лолек.

то не мења чињеницу да је педер и да нам је јебо кеву.

Кога бре боли курац готова утакмица, Миху и Караџу да отерамо, као да би нам нешто значило ово.

Натер'о би' га да промени презиме у Педерсен, јер он то презиме заслужује.

Kidnopovao bi ga i puštao mu četničke pijesme 24/7 i nakon godinu dana ga izvadim iz podruma.

штас десило?