Prijava

Сад гледам шта сам био раније кад сам радио, пре годину дана скоро, исто чех к'о и сад. Ништа нисам напредов'о.

Meni je žao što Srbi nisu negde tamo u Poljskoj i da ih ima na broj tako kao Poljaka. Mislim da bi broj Švaba bio bar za 20-30% manji.

Tako je Vald.
Ne znam zašto, al generalno sve te Poljake, Čehe, Slovake doživljavam kao polubraću,.

Ono kao, ej de si matori, znam znam...

LOOOOOL

Teebor ispo ono što jeste.

mora da si odgovorio da nikad ne bi banovao rasnog.

pozz

Loool caro mislim da je vreme da proslavimo to uz jedan
S
T
R
I
C

E teebore, tebe sam čeko.

Jesi izvalio koliko se ljajanera ispreemalo na foru streec, i koliko se lajnera istovremenolo usprotivilo postojanju strieeca..

Koji smo trendseteri neeveeera

Nevera caro, izložila se masa totales. Pozitivno ili negativno totalno nebitno. Izložila se. Pravi mali opit smo napravili.

Nisu svesni shta im radeemo.

Nemaju pojma kako se ranije spamovalo sajtom.
Toliko smo im kontra lupili da ne znaju gde udaraju LOOOL

Kipe ko banatsko blato loool

Preljewaju.
Doshlo je do toga da sam im nekada bio

K O O L
O
O
L

a sada vishe neesam. LOOOL

Klasichan noobizam, ne daj da te nateraju na tanak led, sve su to psiholoshke igre

bosanci uveli net jbg

fora što većina ispadaju česi je što su česi nereligiozni a nemaju poverenje u državne institucije ni političke partije. treba kucati državu kakvu bi voleo, tj. da živiš u zemlji gde možeš da imaš poverenje u sistem a ne da opisuješ u kakvoj već živiš. a ovi što ispadaju srbi ukucavaju sve to isto samo veruju u boga i smatraju da je jako bitna religija, nacionalni ponos i sve to što krasi srbiju. ako se pogleda statistika na sajtu za svaku zemlju kako su odgovarali ljudi vidi se da je religioznost najbitnija makedoncima pa srbima. Česi su najnereligiozniji u jevropi. ;)