Prijava

to za jebavanje dece je pogresno razumevanje vere, a ne njen stav o tome.

Ujka Simo al si me nasmejao tom informacijom, nisam znao i za tu modu.
Pa normalno da će da otvori kancelariju kad ima toliko SISA spremnih da plate njegov placebo. Svaka čast za biznis ideju.

A šta je moral nevezano za religiju i običaj? Kao takav ne pistoji. A svi smo moralni u nekom pitanju, što posredno govori i da smo religiozni, hteli to ili ne.

kod ateista ima apsolutni moral, i uglavnom se na njega pozivaju.

jebem vam mater procitajte bibliju

Pa i taj apsolutni moral nastao je kroz običaje i pod direktnim/indirektnim uticajem religije. Doduše, i obrnuto stoji, ako je najpre nastao moral, pa religija. K'o kokoška i jaje. RELIGIJO, ŠTO SI JAJO?

Moj moralni koordinatni sistem za dobro odnosno loše, za ispravno odnosno pogrešno je najbolji. JA SAM TAKO ATEISTA! Ateista sam, ali VJERUJEM da ne postoji neki arhičarobnjak.
Koliko su riječi beznačajne i apsurdne ponekada.

pa i ateisti su vernici na neki nacin.

Ja sam inače uvek uživao u postovima "ateista", mnogo su gotivni.

U raspravu ne ulazim često, zato što ateisti ne postoje (otud navodnik gore), pa onda mi kul kako vole da se puvaju time.

U raju će vas čekati Pavle i reći će vam kao Nelson iz Simpsonovih "HA HA".

ma ateisti su toliki smaraci zato sto su ljubomorni na one koji veruju

Ma jok rasni. Oni samo pričaju da ne veruju. Ateista možeš da budeš samo iz fazona.

ispade ja i djoni najveci vernici

sad je ,,cool,, biti ateista jer su oni kao pametni i znaju sve teorije. pa sad da bi bili popularni u drustvu i kao elita seru da bog ne postoji .a on postoji svakako

Glupo je meriti ko je veći vernik jer vera je skromnost, između ostalog. To bi ti pokojni Pavle bolje objasnio od mene.

ako neko misli da sam primitivanzato sto:
1. mislim da je kosovo srbija
2. verujem u boga
3. postim
4. znam da igram kolo
5. protiv sam eu
6. mrzim ,,mackice,, sa americkim zastavama na majicama
nek ga pusi

Naravno da postoji, ali meni su gotivne te njihove izjave u koje ni sami ne veruju. Ja se uvek kočim kada to čitam. Ima ovde kul ateističkih izjava. Nekako je najkulje od svega što vole da se hvale time da su ateisti i svuda to govore. Gde god stignu.

Ja bi na taj tvoj spisak rasni dodao još par stvar.

Ne gotivim hrvate i šiptare na primer.
Želim Veliku Srbiju.
Protivnik sam gej parade.

pa i ja sam protiv toga samo nisam napisao