Prijava

Najobicnije, nemam personalizovane

Ne n'o jesu li ti PG ili neke druge?

EDIT:
Ovo kod krivog mosta?
http://www.autodiler.me/auto_oglasi_auto/217378

Pg. Jes, kod krivog, prodavnica tepiha.

Aham, tamo sam jednom parkirao pa me zamolili da se maknem (valjda bila dostava, a ja kamiončićem zauzeo 2 mjesta). Zbilja, jel' most kriv samo zato što idu govna kroz njega ili ima neku umjetničku vrijednost?
I nerviraju me one nagazne otkad sam stavio 15-tice na Golfa, valjda postavili da se mo'š uključit od onog Volija što je kod Radoja Dakića, ali ne bi smjelo da pomjera volan nijedan ležeći... Najbolji po trap su kad se penješ točak po točak, to sam neđe viđeo u inostranstvo. Izgledaju ka' naši samo ukrivo postavljeni.

Pojma nemam za most, takav je otkako ga ja znam. A oni lezeci jesu grdni mada ja letim preko njih.

Ne znam da nije još zbog umanjenja sila koje djeluju na most? Mada, tu su oblikom izgleda napravili kontru, jer nije baš za šlepera (iako ih gone).
Ja jedino letim (da se odvojim od zemlje) na pružne prelaze u Ni'šić, a preko tih nagaznih pređem sa 0.3km/h.

HRISTOS VAKSRSE CRNOGORCI!

Srecan vi praznik braco Crnogorci, svako dobro!

I tebe vala. Nadam se da nećeš zamjeriti na kašnjenju, jer je fizički posa' otvoriti ovo.

Sad gej parada. Ovaj put ću malko da gađam kamenicama.

Taman posla da zamerim, pozdrav

Budi i ti pozdravljen.
Sad ozbiljno, zna nekad kad postujem da mi nestane ova tema iz "Javne teme u kojima sam učestvovao".

И онда ти се преполови број тема на којима си учествовао лолоо

KO NIE DELIJE TURČIN MU JE BABU JEBO!

NIKŠIĆANI DELIJE
DA LI ZNATE ĐE LI JE
U MOM SRCU ON SE KRIJE
DA GA VIDIM ŽELJA MI JE

Оћемо ли побратиме,
до Никшића ове зиме,
до хотела Оногошта,
па нек кошта колко кошта

опа ђурђо

Kažu ljudi da je fina
KOD NIKŠIĆA STRAŠEVINA

'Ajde Milo volove na'rani
sjutra ćemo orati u strani