Prijava

Gledajući raspravu o tome koliko je sajt otišao u kurac, pokušavam sebi da objasnim koliko je svrsishodna ta cela rasprava, jer se rasplinjava u međusobnom optuživanju i napušavanju članova sajta, što se i inače dešava na forumu, četu i komentarima, nikakve koristi, tako da je učešće u njoj čist larpurlartizam. Ili je možda traženje još jednog mesta za međusobno napušavanje članova i sekti na sajtu. Zato svima koji nisu zadovoljni predlažem jedno rešenje: ŠTRAJK!!! UČINI DA SE TVOJ GLAS ČUJE!!! ZAJEDNO SMO JAČI!!! SUTRA NEKA SE NIKO NE ULOGUJE NA SAJT, NEKA NE POSTAVLJA DEFINICIJE, NEKA NE IDE NA ČET I KOMENTARE. NEKA NE IDE NI INKOGNITO!!! NAŠ GLAS SE RAČUNA, I KRAJNJE JE VREME DA BUDE UZET U OBZIR!!! ŠTRAJK! ŠTRAJK! ŠTRAJK!!! JEDNODNEVNI ŠTRAJK UPOZORENJA!!!

Ne loguju se aktivni autori sa četa, foruma, definicija i komentara i ništa se ne desi, jer svi mi činimo možda 1% sajta. Većina su rendom ljudi i klinci koji šeruju postere i reakcije.

ja neću, meni je ovdje fino.

Ne loguju se aktivni autori sa četa, foruma, definicija i komentara i ništa se ne desi, jer svi mi činimo možda 1% sajta. Većina su rendom ljudi i klinci koji šeruju postere i reakcije.

Onda sedam dana, da se vidi kako izgleda bez aktivnih autora, ne što se tiče statistika posećenosti, već što se tiče sadržaja. Bilo bi zanimljivo, samo prvo treba osnovati štrajkački odbor i izneti zahteve.

Кајзена боли курац за нас, битне су му фејзбуклије.

Кајзен издаја.

Сви смо нолајфери, од револуцоинара великих идеја нема користи. Ваља им почупати крила и спустити на земљу.

VRATITE BOBA ROCKA ON BI ZNAO ŠTO DA RADITE!

Kaizen: Vukajlija, to sam ja!
Valdemarabo: Modovi, idite i recite vasem gospodaru da smo se mi ovde sastali snagom autora i da nas od nasih mesta mogu odvojiti samo snagom banova! (osim ako sami ne odlucimo dodemo sa njih)

Enivej, bolje da si stavio temu u Predlozima. Ljudi koji ce ovo da procitaju cine veoma mali broj onih koji postuju, sto rece Cak, ali moze, i mada sam kuci ceo dan (dobio kugu i kasalj), pa se smaram...mozda nam odaberu po neku, jer bez tih dobrih reakcija klinci nece imati sta da fejslajkuju iz odabranih... I ja bih voleo da vidim kako bi sajt funkcionisao bez aktivnih autora (mada ne spadam nesto mnogo u njih)...

bez mojih sadrzaja ne znam kako ce vukajlija da prezivi

Ako me zbog ovog predloga banuju, drugovi, nastavite borbu!

bez mojih sadrzaja ne znam kako ce vukajlija da prezivi

Bez svakog od nas hoće, ali bez svih nas neće!!! Apelujem na jedinstvo u ovim teškim trenucima!!!

Vlade limar ahahahhahah

ja sam za. izgleda zanimljivo, da vidimo sta ce se desi.

Deep šupak ahahahhaha
Ja sutra stupam u jednonedeljni štrajk, znam da nikome neću nedostajati, ali ne mogu da u uvodnom postu pišem jedno, a onda da ne poštujem to. Sloboda ili smrt!

Ne dajte da umre ova Vladova tema. Solidarišite se majku mu jebem!
JA SAM ZA.
Limar ahahahhahahah

Ja sutra stupam u jednonedeljni štrajk, znam da nikome neću nedostajati, ali ne mogu da u uvodnom postu pišem jedno, a onda da ne poštujem to. Sloboda ili smrt!

Ja cu 1 dan, vise radi odvikavanja nego radi nekog protesta, ali racunajte i mene kao strajkaca :)

ima toliko raznih tema o kojima moze da se sere,ovde se sere o sajtu na koji se dolazi kako bi se kenjalo.cudan razvoj dogadjaja.a i najbolje je ono"stara dobra vremena,sada je sve kurac".

HOĆE LI BITI ORGANIZOVANI SENDVIČI I KAFA ZA ŠTRAJKAČE?