Prijava

sad sam bio u kafani jednoj u naselju, vlasnica je ujedno profesorica njemačkog i njena ćerka koja tu radi je isto profesorica nekog jezika, tu su obe i unutra ulazi tip koji je davno propo, pije otkad zna za sebe, sad je već u fazonu da mu je alkohol ili taj problem zbog kojeg pije pojeo pola mozga, i njegove rečenice od maloprije izgledaju ovako:
- (obraća se toj gazdarici, gospođa velika je u pitanju) Alooo Tijana bog te smeo daj tu muziku nije ovo džamija
- (sad ga je prebacilo na taj antiislamistički trip) Jebo ja svoju Fezlihu (u njegovom životu ne postoji nikakva Fezliha, čak ni to ime nigdje ne postoji)
- ko ne voli pičku nek se postroji ispred kafane i da ih ja isprebijam
- Milane, ako te neko bude dirao nek prvo ubiju mene :počinje da vrišti: NEK UBIJU MENE

NEK MENE UBIJU MENE NEK UBIJE TAJ KO TEBE

ODMA NEK ME UBIJE

sad moram smisliti neki zaključak, nek recimo zaključak bude 'izbjegavajte rad u lokalnim kafanama'

idite u biblioteku, kafane su zlo

Prosle godine sa devojkom odemo, ona navalila, kao u neku poslasticarnicu-slatku kucu, kao na te slatkise. I sad tamo radi neki lik i kako smo seli on pocne da se nabacuje ovoj mojoj, u fazonu: "E ovaj snit torte ti je super ja sam ga jeo malopre", "Ovaj Svarcvald ti je odilican" i sve tako smeska se ono sve vreme a i ova mu odgovara sve paralelno. Oce konobar da mi jebe devojku i bog!!!! Ok, ispratim ja to sve mirno nista, ali rasmiljam u sebi "da imam sad neki noz kod sebe nabio bi ti ga u grudi".

OOOOOO JEBI ŠIPTARE

EDIT: E jbg, pograšna tema, al' nema veze :)

fali ,,sve sam ovo izmislio''

aj nek pravi neko

Konobarisanje je zajeban posao.

Šutnuše me danas sa pozicije šankera/konobara...