Prijava

Ima li neko iskustvo sa ovim, ili me može posavetovati šta da radim, eventualno dati link do nekog zakona? Pravili smo pre neko veče žurku kod druga, oko ponoći je upala murija i rekla nam da se komšinica žalila i da stišamo muziku. To smo i uradili, ugasili maltene. Juče stiže drugu i meni (nama su uzeli lične karte) poziv za sud, prekršajna prijava pokrenuta od strane komandira policijske stanice, ta baba što je prijavila javlja se kao svedok, i nešto se kao pominje kazna 5.000 din. Ja znam da prvo moraju da opomenu, pa u slučaju da to ne urodi plodom, na licu mesta mandatna kazna od 2.500, a tek onda 5.000 kod sudije. I da li je baba prvo bila dužna da kucne na vrata, a tek onda da zove policiju? Da li komandir stanice može da podnese prijavu za to? Zar nije to u nadležnosti komunalne policije, itd.? Možemo li ih dobiti na sudu? :)

Plati kaznu nemoj da si sisa.

Nemam puno iskusta sa tim, al savetujem ti da sačekaš babu ujutru kad krene na pijacu ispred zgrade i da joj otpevaš opelo...

Tipla biba, mojne da si sasi. Lama je penzija u babe.

ma mogu da ti blajve,matori

plati kazni, ubi babu i napiši roman!
investiraj u umetnost ;)

Valdemare, bez šale, izgubićeš vrijeme i živce a sve zbog 50 eura. Sve što se parom može riješiti nije skupo.

Plati kaznu nemoj da si sisa.

Kad bih ja prijavljivao svakog ko koristi hilti u sedam ujutru il se dere ispred zgrade posle ponoći, platio bih. Nego razmišljam da nađem neko mrtvo kljuse pa da babi ostavim glavu ispred vrata.

Tipla biba, mojne da si sasi. Lama je penzija u babe.

Ne idu pare babi, već komunalnoj policiji, to je problem. Sa babom bih lako, ali sad ne smem da zastrašujem svedoka.

DA SE OTVORI ŽIRO RAČUN I SVI ĆEMO DA.POMOGNEMO KOLIKO KO MOŽE!

Aj ne zajebavaj... Stvarno me zanima da li mogu da me oderu.

Sa babom bih lako, ali sad ne smem da zastrašujem svedoka.

Sad je Baba Čume! Zaštićeni svedok, sunce ti jebem!

Ne mogu da vas kazne ako nisu izmerili buku. Subjektivan osećaj preterano nervozne babe, nije merodavan.

Mogu. I hoće. I još ćeš platiti troškove suđenja koji nisu mali. I da si pravi beg napravio bi i žurku poslije da sve to proslaviš.

Ne mogu da vas kazne ako nisu izmerili buku. Subjektivan osećaj preterano nervozne babe, nije merodavan.

Kurac, bili su panduri, čuli su... Jeste bilo glasno. Al mogla je da kuca na vrata. Doduše, verovatno se bojala jer smo narkomani, hahaha.

plati kazni, ubi babu i napiši roman!
investiraj u umetnost ;)

"Buka, zločin i kazna"
Vladimir S.

Jebiga onda... Spremaj lovu.

Ništa plati kaznu, pa se potrudi da toj babi to bude najgora odluka u životu što vas je prijavila...

BABA JE ZELENAŠICA!!
JEBI BABOA!

A Valdemar student, iz siromašne porodice, koja jedva preživljava. Sestra mu se udaje za čoveka kog ne može očima da vidi i kog ona ne voli....

Zasto bi tebi stizala prijava kada je zurka bila kod druga? Sta, baba tuzila sve koji su bili na zurci, samo im nije imala identifikacije?