Prijava

Jebiga onda... Spremaj lovu.

Zašto nisu naplatili mandatnu kaznu na licu mesta, već pisali prijavu za sudiju? To ne bi trebalo da bude po zakonu. Kad te pandur uhvati u prekoračenju, da li ti piše na licu mesta da platiš, ili te šalje kod sudije? To im je greška u proceduri, mislim da ćemo ih dobiti na tome.

ONI SU UVEK U PRAVI JEBEŠ IM MATER

da, isto ovo sam kontao što i Peri, al sam čekao da vidim oćeš li mi prvo odgovoriti na neki od prethodnih postova... :)

Pravili smo pre neko veče žurku kod druga

Pobogu, po ovoj rečenici da se zaključiti da nisi domaćin, prema tome ne snosiš odgovornost nikakvu. Drugo, zašto samo ti i tvoj drugar kod kog je bila žuraja ako vas je bilo više?
I koj se kurac moj poturaš da daješ ličnu kartu?!

Не би требало да идеш код прекршајног, ако ниси писао изјаву у мурији, или ако мурија није дошла котебе да пишеш изјаву.

Iz Zakona o javnom redu i miru

III PREKRŠAJI

Član 6*

Ko svađom ili vikom remeti javni red i mir ili ugrožava bezbednost građana - kazniće se novčanom kaznom do 20.000 dinara ili kaznom zatvora do 20 dana.

kazniće se novčanom kaznom do 20.000 dinara ili kaznom zatvora do 20 dana.

novčanom kaznom do 20.000 dinara

Buraz, bolje idi u zatvor...

ја мислим да ћеш да платиш казну

Pobogu, po ovoj rečenici da se zaključiti da nisi domaćin, prema tome ne snosiš odgovornost nikakvu. Drugo, zašto samo ti i tvoj drugar kod kog je bila žuraja ako vas je bilo više?
I koj se kurac moj poturaš da daješ ličnu kartu?!

Nije ni drug prijavljen na toj adresi, živi tu kao podstanar, i rekao je da tu ne živi, nego da dolazi povremeno, a nas dvojica kao da pravimo žurku. Ja sam dao ličnu kartu i to potvrdio da ne bi dala njegova žena/devojka, jer se boji kao prosvetni radnik da joj ne škodi renomeu, hehe. Tražili panduri da bar dvoje daju LK. A izjavu niko nije potpisivao, stvarno, o tome nisam ni razmišljao.

nešto tu ne štima, pre par meseci su nas prijavili stanari kod žene u zgradi zbog glasne muzike, došli komunalci i na licu mesta napisali kaznu od 2500 din i otišli.

doduše, jeste stigao poziv, al pre neki dan, jer još nismo platili

Nije ni drug prijavljen na toj adresi, živi tu kao podstanar, i rekao je da tu ne živi, nego da dolazi povremeno, a nas dvojica kao da pravimo žurku. Ja sam dao ličnu kartu i to potvrdio da ne bi dala njegova žena/devojka, jer se boji kao prosvetni radnik da joj ne škodi renomeu, hehe. Tražili panduri da bar dvoje daju LK. A izjavu niko nije potpisivao, stvarno, o tome nisam ni razmišljao.

Kupi ti, ipak, Pavlovićevu mast ako nemaš u šteku... 20 dana je dug period...

Ko svađom ili vikom remeti javni red i mir ili ugrožava bezbednost građana - kazniće se novčanom kaznom do 20.000 dinara ili kaznom zatvora do 20 dana.

Nije bilo ni svađe ni vike, a nije remećen javni red i mir, već kućni red. To su valjda dve različite kategorije.

nešto tu ne štima, pre par meseci su nas prijavili stanari kod žene u zgradi zbog glasne muzike, došli komunalci i na licu mesta napisali kaznu od 2500 din i otišli.

To ti kažem...

koji je žanr bio u pitanju? Ako se istraumirali babu funeral doom-om možda vas dodatno odrape. Da je baba čula armoniku donela bi vam i kolače na vrata.

Mogu i komunalci i obična policija, ako je slučaj ovaj drugi onda je to prekršajno i tih 20000, a ako su komunalci onda jeftinije 2500odma/5000kasnije? Daju i na rate da se plati, zavisi od sudije, pitajte.

koji je žanr bio u pitanju? Ako se istraumirali babu funeral doom-om možda vas dodatno odrape. Da je baba čula armoniku donela bi vam i kolače na vrata.

Stavio sam ovo na Jutjub, da pokažem tom drugu, procenite, ništa ekstremno, irske zajebancije, smešno... Ja snimao.
https://www.youtube.com/watch?v=J0-qmUw3rMY

Je li dobra baba? Koliko joj godina? Kako se drzi?
Mislim da je baba tela na zuraju, pa se isfurala kad je niste pozvali.

Eto, Nata je sve linkovala, može i da se zaključa tema :)

HAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHHAHA
HAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHHAHA
HAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHHAHA
HAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHHAHA
HAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHHAHA
HAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHHAHA
HAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHHAHA
OVAJ VIDOJE MORA DA BUDE VAJRAL

Eto, Nata je sve linkovala, može i da se zaključa tema :)

Čitao sam danas taj članak, ali ubeđen sam da policija mora na licu mesta da napiše zapisnik, koji potpisuje prekršitelj, pa onda da na licu mesta da uplatnicu za kaznu, a ne da razvlači stvar kod sudije. Kao kod saobraćajnog prekršaja. A ovde niko ništa nije potpisao.