Prijava

Mene nervira kad ljudi na Jutjubu kad je loš video, odmah komentarišu megapiksle i pitaju koji je pixel osoba o kojoj je riječ. Odmah se smorim i ugasim Jutjub.

promašio si temu Makarone :DD

makaronac bogotac

KAO NEKAD VISE NIKAD

Komentatori posrčite mi kandidu iz pičke!

Nikako mi nije jasno šta će 90% ovih ljudi na sajtu...
Imaju posa, prijatelje, neki vjerovatno i ženu i đecu i opet bleje ođe i proseravaju se po jedinom mjestu na koje možemo pobjeći kada se umorimo od drcanja. Da stvar bude još gora, lickanjem guraju jedni druge u centar pažnje i čine da ovo izgleda kao neko kežual mjesto...
Pa ovo je mjesto gdje samo najveći kraljevi interneta treba da opstanu! Ođe je mjesto gdje treba da se okuplja hardkor!
Vi lickavci činite da kad neko sa strane uđe na sajt pomisli da je našao hibrid demotivacije, ispovjesti i smiješnih viceva.
E pa ne može više tako rođaci. Nećemo više da gledamo kako se hardkor na vukajliji svodi samo na čet. Da ne pričam kako nam je od skoro pod judeomasonskim uticajem sprovedenim nad kaizenom, od istog ostala samo kafana (a ni ona nije čista kakva bi trebala biti).
Nećemo da izgledamo i mi kao neki pederi koji se ljube sa djevojkama.
Nećemo više da trpimo ovo!
Idite gurajte jedni drugima slims strapoone u čmarove (ili pičke u žemskim slučajevima, jelte) jer je to tako softcore! Kad vam duševni jajnici mutiraju u duševne testise, vratite se na sajt i onda će sve opet biti u redu.

Od mene minus...

PS: Prijedlog mi djeluje okej... već imam par njih koje ću pitati da me predlože u zamjenu za čitanje. Pozz :)

za 19 dana ovde si dosta shvatio.

Za 19 dana ovde si dosta shvatio.

Za kilavu kurčinu si me uhvatio...

uuuuuuu

Oувај... боље је да се више одабирају дефиниције људи који имају гомилу одабраних зато што су те дефиниције у 99% случајева боље од дефиниција људи који имају једну или две. Знам, ја имам једну, али су моје остале већином срања, тако да ме за мене боли курац. Некако ми жа буде кад видим одабране као што је ''бусање у груди'' или тако нешто.

Kad se odabere definicija, mora da skupi 100 komentara i +100 glasova za minut, ako ne, onda se briše.

suvi humor.

Obrišem ti masnu kurčinu o peškir.

Obrišem ti masnu kurčinu o peškir.

mogu ja svoju kitu i sam da obrisem,al hvala na ponudi.srce si.

Ja sam govorio o svojoj kurčini lepi, ti svoju bolje otkini pa naguraj sam sebi u čmarčinu. Možda i svršiš od stiumulacije prostate!

Johnny Kurajber
Jebote, ovaj sajt se u poslednjih nekoliko meseci bas pretvorio u otrov. Ovde nema vise zajebavanja i podjebavanja. Samo zloba i frustracije.

Ima podjebavanja, zajebavanja je odavno nestalo.

Neaktivne ili lijene moderatore razmodovati, kod nekih se već osjeti zasićenje. Ne kažem da su loši, ali su jednostavno izgubili volju i živce. Ostaviti npr Agilnog, Smarka, Brusa i Zajklona. Umodovati bar još 5-6 drugih ljudi, koji najviše pišu i čitaju i koji će imati živaca na sajt - Kurajbera, Valdemara, Luksa, Makijaldesa, BiliŠarpa,Penzionera, Asata, Glavnog, Nessa, Enemija...Dajem samo primjere, ima ih još, neke sam vjerovatno zaboravio. Nikako autore poput Jebača ili Paninaira, previše su negativni i nekonstruktivni.

Maksimalno povesti računa o forumu i četu, neuporedivo češće banovati. Previše je vrijeđanja, svađa, ružnih rasprava. Evo, dokaz je i ova tema.

Izbaciti popularne. Autori se trude da napišu nešto, imaju malo ocjena, definicija ne ulazi u popularne, proradi sujeta, kod većine izaziva revolt, smanjenje pisanja i čitanja, što opet dovodi do smanjenja kvaliteta.

Na neke druge načine animirati autore, uvjeriti ih da se cijeni kvalitet i ako budu više čitali i bolje pisati da će za to biti i nagrađeni. Recimo teme za predlaganje i glasanje, češći odabir.

Izvadi glavu iz dupeta, riješi to nekako, inače Kajzene, sajt ti je ugasio i kurac ćeš moći naplaćivati pare od reklama.

Potpuno se slažem Poplavo.

Vrlo vjerovatno da će ova tema uskoro biti zaključana, kao i sve prethodne, a da zaključci nikakvi nisu doneseni. Moderatori, nije sve u zaključavanju. Vi ste, na kraju krajeva, najodgovorniji za kvalitet sajta.
EDIT: Uz Kajzena.