Prijava

Andjus:
Prelazimo na temu sporta... I jos nesto, nista Erdoganu ne verujem.

Ludaka treba uramiti. Sretnem ga u jednom restoranu na zemunskom keju, kakva je to ludacina...

Je l ludačina zato što si ga sreo?

Ne, vec zbog gestikulacije, price i ponasanja. Kako si Dio?

Haah dajte klip kad prica da ne postuje ljude koji imaju manje od 200k mesecno

Ti koji primaju manje od 200 hiljada mesecno za mene su klosari, ahahah

Da li je moguće da gledate ovu babu Anđusa? Pa on je gori od parova.

Vlada Đukanović gost večeras.

Nije smeo da uključuje gledaoce pička

Da da vucic je vrhunski intelektualac gadis mi se svinjo cupava covic te je tukao ali te nije dovoljno tukao

Andjus je nebitni sarlatan, vise niko ga ne jebe.

Cudi me da nije i americki spijun, obicno ta dva prideva stavljas u paketu.

──────█▒───▒▒───▒█──────
──────█▒██─▒▒██─▒█──────
──────█▒───▒▒───▒█──────
──────█▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█▌─────
──────█▒▒██████▒▒▒█─────
────██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██───
──██▒▒▒▄▄▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒██─
██▒▒▒▒█░░▀▄▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██
█▒▒▒▒▒▒▀▄░░▀▄▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█
██▒▒▒▒▒▒▒▀▄░░▀▄▒▒▒▒▒▒▒██
─██▒▒▒▒▒▒█▀░░░░█▒▒▒▒▒██─
──███████▀▄▄▀▄▄▀██.

Eee kad se setim kad su andjus i djuka palili fokus radiom haha. Njih su demokrate tada jebale samo tako i gasili im radio i plenili imovinu vlasniku(evo ko misli da tada nije bilo cenzure medija lol) sto ih je pretvorilo u bastion sns-a tada. Pa kad su pobedili na izborima povukli djuku pajsera u politiku andjus je otisao ranije na televiziju nastavio sa "sportskim novinarstvom"

Njih su demokrate tada jebale samo tako i gasili im radio i plenili imovinu vlasniku(evo ko misli da tada nije bilo cenzure medija lol) sto ih je pretvorilo u bastion sns-a tada.

Delimično i jesu, mada je bilo i slučajeva da za taj prostor odakle su emitovali program nisu platili zakupninu, pa su bili isključeni dok nisu izmirili dug.

Koliko je onda to "izdajnički dosovski režim" zvučalo ozbiljno, a koliko sada zvuči smešno u poređenju sa ovim režimom

I koliko sada Anđus želi u Nato i to propagira....

Delimično i jesu, mada je bilo i slučajeva da za taj prostor odakle su emitovali program nisu platili zakupninu, pa su bili isključeni dok nisu izmirili dug.

A "delimicno" su blokirani racuni svih firmi vlasnika. Imao je i neku koja je izvozila nesto u rusiju neka poljoprivreda mislim kod subotice negde slabo se secam jbg e i u toj firmi mu oduzeli neke dozvole otisla firms u stecaj finandojski su ga unistavali. Zato se i desavalo da ne plate kiriju