Prijava

Koji je vaš stil, odnosto zonfa?

Gde se nalazite na skali urbanosti? Jel furate arafatke, jel slušate indie rock, jel kenjate beton, jeste sektalike, jeste SERBIAN REP BRATE MOJ ZELDILEND zna se ko je trve kurvo u glavu štangla brate, jeste 'sve sem metalike', jeste 'moja draga i ja i gajba puna piva', jeste EXIT REVOLUTION dance arena brateu, jeste Pedja Medenica, jeste kvazi boemi od Djoke Balaševića do Tome Zdravkovića, jeste Marčelo, jeste ja slušam samo tehno brate, jeste tarmi rićmi/rade lacković, jeste sergej trifunović, jeste sergej ćetković i vlado georgiev, jeste alternativne cave, jese tetovirate, kakva vam je zurka, jel mrzite sve što je mejnstrim ili ste mejnstrim?
Ukratko, koi je vaš stil oblačenja, kuda se krećete, klabing?, s kim i da li blejite, šta slušate, šta vam je seljački, od čega vam se sere, šta vam je gotivno?
Jel vam klinački furati reperke NY, LA kačkete, nike ili adidas, mišljenje o: V majicama, bradi, sa strane mi jebi kevu a gore šalu na stranu hehe frizurama, sivim trešama donji deo što moj ćale nosi ko pidžamu, crvenim starkama na muškima, tetovažama, arafatkama, pirsinzima, itd itd itd

само кежуал

Najbitnije je da je čovek u svojoj nekoj priči.

Кежуалаа, беле тикепа, што се музике тиче знам све живо, што се клабинга тиче алкохол је свуда исти мада волим један кафић који има стандардну екипу сваки петак, никад нећеш наћи на рокаље и они што се такмиче ко ће више флаша од главу разбити или ко ће више људи пробост'.
САМО КЕЖУАЛА

Ja se nosim kežuval.

http://www.pulsonline.rs/data/images/2012-09-17/29297_darkolazicfotommilankovic27_af.jpg%3Fver%3D1347877235
Jebač u kežual kućnoj varijanti.

Najbitnije je da je čovek u svojoj nekoj priči.

Pa jeste i to. Osim ako je u BLOKOVI SU KONZA priči.

Kežual, dakle bele tike, farmerice, gore random majca, duksić i toeto?

тоето маћори

SIME LEVOM KRSTI, DESNOM DZARA CMOOR ! ! !

hahahahha jel ovo stvarno sime

Ovaj kežual furam u kućnoj varijanti kad mezim sa ekipom.
http://www.zaslike.com/files/23haqvu1d59s0v3ryq11.jpg

samo skupa odela i svilene kravate.