Prijava

"Od kako sam sa tobom hodam ko kauboj."

- Znaš, ti si OK lik, ali ja želim karijeru, a ti bi hteo porodicu i decu. Mene je strah da ću ceo život da se zarobim jer se u tvojoj porodici rađaju retardirana deca, a onda nema ništa od moje karijere.

Sin moje rođene sestre ima cerebralnu paralizu kao posledicu izliva krvi na mozak tokom porođaja. To je ta "retardirana" opcija. Đubre sam opisao u jednoj od mojih defki, sada živi sama, od karijere ima firmicu za vođenje poslovnih knjiga za kioske, a ja sam u međuvremenu pronašao normalnu ženu i stvorio porodicu s njom.

EDIT: bili smo zajedno osam godina :)

''razmišljam da opet uđem u neku strejt vezu''

"Sa tobom je sve u redu, super mi je, sviđaš mi se, ali je u meni problem, a ne bih da ti trpiš"...
"Vozio sam turu za Han Pjesak, oženiću se jednom što joj ćale drži stovarište... jebiga, mora mislim na svoju budućnost"...

jer se u tvojoj porodici rađaju retardirana deca

kakav gmizavac...

Bruse, os da odem da je izotvaram pikslom?

"Moram da te ostavim jer mislim da sam se zaljubila u tebe".

P.S. sve pisem iz licnog primera, bez zajebavanja.

Brus, vidi se da imaš dobru samokontrolu čim joj vilicu nisi dislocirao sa glave na pupak...
da si napisao da je danas uspešna, smorio bi' se k'o pas, ovako mi nešto i milo...

Nikad u životu nisam udario žensko. Nema mogućnosti da niže padneš od udaranja žene. JEdnostavno, to je bila njena logika i jebiga :)

Inače, taj razgovor je tekao pre 12 godina, prošle sve opcije i ljutnje i mržnje :)

"Bolje sviraš klavir nego ja violinu"

Kad nisam tad umr'o, nikad neću...

Е бре Брусе, осам година не можеш да провалиш да си са дијаболом. ТИИ СИИИ КРИИИВ! лоло

Bruce
Nikad u životu nisam udario žensko. Nema mogućnosti da niže padneš od udaranja žene.

nisam ni ja, ali volim ovako da se pravim da sam preldžija, lolo...

Nisam mislio krvnički da je biješ, vaspitanja radi. Ovo ozbiljno mislim.

"Moram da te ostavim jer mislim da sam se zaljubila u tebe".

E, ovo je meni prva rekla, uz dodatak da sam ja pametan i treba da idem na fakultet, a ona nema nameru da me koči. Cura je posle ostvarila sve što je želela, čuo sam da živi negde u Valjevu i da je srećna. Meni bilo dosta.

ТИИ СИИИ КРИИИВ

Jesam, ja sam najobičnija budalčina što to nisam prekinuo mnogo ranije, ali budala bio zaljubljen, ništa video nisam :)

a jbg, posle osam godina ne mos ni da sagledas nekog objektivno. a onda ti dodje kao spas tako neka maloumna izjava i sve preokrene.
imao si srece.

Ја сам за то да овде шерујемo и патетичне песме између осталог!
ПА ЕВО ДА ПОЧНЕМ
http://www.youtube.com/watch?v=BPt2XVTRhMA
:'(((

tomo3165
Пре 9 месеци

serem vam se u ljubav ljepo je kad imas curu ali kad prekinte jako je tesko