Prijava

Zašto život jebe baš nas iako smo jedan od najznačajnijih segmenata balkanskog društva i ujedno najveći dio istog nakon populacije koju je Gospod blagoslovio XX parom polnih hromozoma?
Koje su najveće nepravde koje su Vam nanjete samo zato što imate, da 'prostite, kurac i zdravi ste u glavu?
Zašto uvijek moramo da pazimo šta ćemo reći o grupama u koje ne spadamo dok oni mogu pljuvati po nama?
Kako stati ovoj tiraniji na kraj i izboriti se za naša prava?

tl;dr seremo po feministkinjama, lgbt populaciji, romima, stipendistima, penzionerima i ostalim oblicima života koji imaju beneficije o kakvim mi možemo samo da sanjamo.

Prevodilac! Eeeej dečko! Prevodilac ovamo jedan! Šta je pisac teo reći?!

Treaba napomenuti da su studenti govna

чек, разумем све, кукаћете сад што циганима ово, што педерима оно, али на шта циљаш кад помињеш пензионере....

хоћеш да добијаш пензију иако никад ништа ниси радио или би да укинеш пензију људима који су је заслужили радећи икс-ипсилон година?

и што по стипендистима? ајмо мало равноправности, сви студенти су пичке

сви студенти су пичке

I govna

Jebiga Pazle, izgleda da polako postajemo pičke kao i ostali europejci, zato nas i gaze pomenute grupe.

чек, разумем све, кукаћете сад што циганима ово, што педерима оно, али на шта циљаш кад помињеш пензионере....

Šta će im stranke? Šta će im prednosti u liječenju? Što da im se ustajem u autobusu?

Treaba napomenuti da su studenti govna

Ne bih se složio da su svi studenti govna. Studiram da bih sjutra imao kol'ko toliko bolje plaćen posao jebi ga. Ipak govna su mi oni koji jurcaju taj prosjek samo da bi pokupili tu stipendiju i idu na banku da uzmu 10 eura fazon jebo te kurac ili idu da vataju stipendiju u usranoj americi jer su u osnovnoj igrali fudbal u FK drkači u gaće.

Šta će im stranke? Šta će im prednosti u liječenju? Što da im se ustajem u autobusu?

Задужили су друштво својим радом. Што се тиче странке, нико теби не брани да оснујеш странку балканских стрејт белих мушких студената који не примају стипендије лолек

Задужили су друштво својим радом.

Jesu kurac moj. Niko ništa nije radio dok je bio komunizam. Eventualno su nas zadužili švercom prekom Albanije i dovođenjem kola iz Njemačke a dosta nas se nije osevapilo od toga.

ja mislim da je to zato što si crnogorac

Jebi se, ti studiraš njemački. Lako mi je za tebe lel

A zašto crnogorci i bosančerosi dolaze u srbiju da studiraju to me oduvek zanimalo bez zajebavanja jel vi tamo u šumi i na primorju nemate fakultete

Ја сам већ једном овде рекао да су најугроженији у Србији: мушкарци, пунолетни, бели("нероми"), запослени(код приватника по могућству), хетеросексуални, православни, аполитични.

A zašto crnogorci i bosančerosi dolaze u srbiju da studiraju to me oduvek zanimalo bez zajebavanja jel vi tamo u šumi i na primorju nemate fakultete

Зато што је њима бг ко циганима беч.

хоћеш да добијаш пензију иако никад ништа ниси радио или би да укинеш пензију људима који су је заслужили радећи икс-ипсилон година?

Nisu problem oni normalni penzioneri. Najveći problem su koje kakve babe, udovice generala ili pukovnika koje imaju penziju od muža i po 2000 eura, a ništa nisu u životu radile osim što su satarile muževe. Ima jedna baba u komšiluku, satarila je muža generala sa 55 godina, ona je tad imala 45. Sad ima 70 i punih 25 godina prima debele pare.

A zašto crnogorci i bosančerosi dolaze u srbiju da studiraju to me oduvek zanimalo bez zajebavanja jel vi tamo u šumi i na primorju nemate fakultete

Studiram u CG.