Prijava

dusan1001

A zašto crnogorci i bosančerosi dolaze u srbiju da studiraju to me oduvek zanimalo bez zajebavanja jel vi tamo u šumi i na primorju nemate fakultete

Pa da budu bliži familiji.

Inače, ova tema je bila skroz ozbiljna. Mene stvarno zanima kako mogu da živim lagano bez problema a da ne završim školu, nemam posao, nijesam peder i nerom sam i pritom sam punoljetan muškarac?
Ukratko kako da uživam kao bar 70% preostale populacije.

Tako što se preseliš u Skandinaviju.

Pa Radjarde u prvom postu piše da govorimo o Balkanu. Uostalom kako da strejt bijeli nestipendirani student nosilac XY polnih hromozoma stigne tamo?

Crvenim cipelicama južne veštice.

JA DRKAM!

Interesantan način bijega od stvarnosti ali samo bježanje nas vodi samo bliže ćorsokaku prema kojem nas beneficirani guraju. Moramo promijeniti način borbe iz korijena.

Clannad

Inače, ova tema je bila skroz ozbiljna. Mene stvarno zanima kako mogu da živim lagano bez problema a da ne završim školu, nemam posao, nijesam peder i nerom sam i pritom sam punoljetan muškarac?

Изјасни се као геј Ром и живећеш ко бубрег у лоју. Не мораш ни да завршаваш школу, нити да се запослиш, уживаћеш ко бубрег у лоју, а паре ће ти падати са неба.

Clannad, u krvi mi je da prosipam fore hehe.

Nema sreće za normalne ođe, mada ja sreću ni ne tražim, samo posao kojim bih mogao da platim stan, auto i da mogu sebi ponekad da priuštim Argetine paštete. Ja samo ako ispane kakva prilike i odo ja odavde, a vi jebiga, žao mi je, ali svako za sebe.
Đe god se okreneš govna smrdljiva lažljiva. Kako rekoše Buksovci, "nekakav je fukarluk u narod..."

Радјард Куплунг
Tako što se preseliš u Skandinaviju.

Jedino ako imaš kod koga da živiš tamo pošto, em je nedostatak stanova za izdavanje, em neće da ti izdaju ako si stranac.

Изјасни се као геј Ром и живећеш ко бубрег у лоју.

Još se izjasniš i kao židov i bog da te vidi

Jedino ako imaš kod koga da živiš tamo pošto, em je nedostatak stanova za izdavanje, em neće da ti izdaju ako si stranac.

Ne staj mi na muku, brate, već šest meseci tražim stan u Oslu, ne jebu me stanodavci dva posto.

Kako ti se dopada Oslo, kako je posao? Kako je za ostanak tamo?
Ja sam letos pokušao u Geteborg da se odselim i solidno naučio švedskog za 2 meseca, ali nikako nisam mogao da nađem normalan stan na duže.

Da li postoji neki način da se čovek preobrati u Roma?
Da li prihvataju ljude sa strane da žive među njima?


Све вас што серете треба претворити у геј цигане, без школе, да видите како је дивно. Не знам где ви живите, ко да сте републикански кандидати за председника Америке па сте потпуно одсечени од реалности и мислите да су цигани нерадници коју хоће да вам украду посао и жене, а педери Сотонин окот.

gej ciganskim zenama je inace bas super lolo

Не знам где ви живите,

Ја у Бечмену брате.

мислите да су цигани нерадници коју хоће да вам украду посао и жене

Посао ми неће украсти сигурно, где си видео Цигана да оће да ради?

а педери Сотонин окот.

А као нису, шта? А чекај, ти не верујеш у Бога ал верујеш у Сотону?

Kako se vremena menjaju. Pre godinu dana za istu izjavu na Vuki išla je banana od 4-5 dana, ne sećam se tačno. Bukvalno sam isto napisao i banovaše me.

Jebiga druže, 4 moderatora bili studenti :)

Умодују те на Вукајлији и завршиш факс. Каизен има везу у министарству просвете лоло