Prijava

Ministri, nastavnici, ucitelji i svi redom (dobra vecina njih) su pogubili kompas kako da vode skolstvo. Gledam test za upis, i pitanja:
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/440769/Testa-se-plase--i-vukovci

pitanja 2 4 6 cak nisu ni neke stvari iz opste kulture, nego detalji iz udzbenika. ok, ziza van fokusa u oku, nesto si, kratkovid dalekovid, ne mora bas da pamtis detalje... pitanje 7, kao elektronac mogu da kazem da je umobolno i dvosmisleno. ostala su manje vise glupa. recimo za arabiju kazes da im je glavna sirovina nafta, i izgubis pola poena sto nisi napisao gas (iako se to podrazumeva).

neka idu vise u kurac, mrzeo sam ih u osnovnoj i srednjoj sto me ucili da biflam napamet stvari, mrzim ih i sad. idioti, debili, sa kreativnom sposobnoscu krokodila, bubali kao mali, pa sad isteruju generacije koje ne umeju da razmisljaju glavom, zato sto im pricaju da mora da se napamet radi.

skolstvo je golo govno ako su nastavnici budale. ili oni sto pricaju nastavnicima sta da rade. kreativnost saseci u korenu, to je nastavni plan.

Super je školstvo.

Pozdrav tebi i tvojima.

vidim kizo, naucili te dobro.

Htedoh još pre neki dan da otvorim ovu temu.Školstvo se definitivno raspada i puca po šavovima.Bukvalno ne znaju gde udaraju.

ma bilo tako jos ja dok sam isp u skolu, neko tad mislis ajde nastavnici, profesori, to pametno, valjda znaju sta rade.

onda dodjes u godine kad su ti vrsnjaci nastavnici i profesori, pa se krstis ko ce da ti uci decu sutra.

Koje školstvo u Srbiji?

ma bilo tako jos ja dok sam isp u skolu, neko tad mislis ajde nastavnici, profesori, to pametno, valjda znaju sta rade.

onda dodjes u godine kad su ti vrsnjaci nastavnici i profesori, pa se krstis ko ce da ti uci decu sutra.

Vaistinu! Dođe mi il da odsječem sebi muda il da ih školiujem kod kuće.

ucenje napamet na sve strane bilo i ostalo, negativna selekcija odmalena.

Ministar prosvete.... Bedo... Ja sam mislio da ne može niže od onog prethodnog imbecila.
https://www.youtube.com/watch?v=Y4bG5XahORc

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/440769/Testa-se-plase--i-vukovci
...biologija i fizika su teške. Iz njih ću uzimati privatne časove i nadam se da će mi bar oni pomoći - ispričao nam je vukovac Marko L. iz Beograda.

Ovo samo pokazuje da su djeca retardirana.
Pa ko uzima instrukcije iz biologije i fizike?

instrukcije iz biologije

http://xoxoafterdark.com/wp-content/uploads/2013/10/polar-bear-facepalm.jpg

a, glupo je pitanje, da podjemo od toga.... jebote, disanje stavis u isti kos sa isparavanjem. pitanja sastavljao debil.

Haha al ovo je vrhčina "Namerno sam pogrešio" i "Nisam se zbunio" hahahahahahah

a, glupo je pitanje, da podjemo od toga.... jebote, disanje stavis u isti kos sa isparavanjem. pitanja sastavljao debil.

Nije glupo pitanje, koliko kapiram, jedino kod kondenzacije se odvija proces prelaska vode iz gasovitog u tečno stanje, a u ova tri obrnuto. Čista logika, ako znaš šta su ta četiri procesa, to ti dođe više kao trik pitanje za test inteligencije. Ovaj pao, pa se još ukopao.

Vaistinu! Dođe mi il da odsječem sebi muda il da ih školiujem kod kuće.

Zaboga. Zašto bi školovao muda...

Ma pitanja i jesu debilna to se vidi i iz linka štos okačio al nemoj onda da lupaš gluposti kako će pitanja biti iz opšte kulture.(Ovo se odnosi na ministra ne na tebe lolo)
A matura i treba skroz da se ukine a da se polaže prijemni za srednje ko što se polaže za faks.Takođe pod hitno uvesti više izbornih predmeta a ne samo usrano građansko i veronauku.Ja bi recimo voleo da vidim predmete koje se bave filmom , informatikom, naprednijom matematikom, književnošću i uopšte predmete da deca nešto nauče i probaju da smanje razliku između osnovne i srednje još dok su u osnovnoj.Uveren sam da bi na ovim časovima deca mnogo više naučila jer bi na času bili samo oni koje to interesuje.Veroučitelji i nastavnici građanskog su najveći paraziti u školstvu.

jeste glupo pitanje jebote, alo su vec hteli da stave coveka malo manje umobolno bi bilo da su stavili znojenje. malo. ali opet bi bilo.
i transpiracija. jebote...

Brate... dosta je jedna društveno-politička tema dnevno.

Ovo samo pokazuje da su djeca retardirana.
Pa ko uzima instrukcije iz biologije i fizike?

Ja bih mogao da dajem onima koji ne kapiraju nasljeđivanje. Mendelova pravila je kod mene na med. fakultetu gdje smo to opet radili skapiralo kako valjda troje ljudi, mada opet ne mislim da treba za prijemne ispite taj tip spremanja.
Biologiju sam odradio 25/25 bodova skoro bez spremanja a hemiju 17/25 sa dva dana iščitavanja organske hemije na prijemnom ispitu.