Prijava

Ko nije uspeo da skapira iz naslova o cemu se radi, nek se ne raspituje dalje.
Evo link da skinete igru (prvo ovo 1.0, pa onda update 1.1):
http://www.fantacanestro.net/pcf14_download.htm

PRAVA IMENA IGRACA I KLUBOVA, IMA I SRBA I SRPSKOG JEZIKA ZA GLUPAVE.

Igra izgleda kao da je iz '97. godine, al zato kida zivce samo tako.
Ostavljajte ovde savete , sta vam funkcionise, sta vas nervira, sta vam nije jasno i tako to.. Mozda nekad i uspemo da provalimo ovu govnurdu.

P.S. Partizan je sampion.

Ne seri, ja sam u aba ligi 6 -1 , puko sam od jebenog solnoka.
Doveo sam nekog Gudvina amera, al sam moro da izbacim bertu jer je govno na igrici. Dečko svaku utakmicu dabldabl, žofri isto tako, Tepić sa klupe daje preko 10 svaku, bogdan doktor standardno, milosav povredjen. I puko sam od reala 30 razlike prvu tekmu, ubiše me u prvoj četvrtini.

Inače igram Man to man ili zonu 2- 3 , imaš opciju da podesiš da pucaju više trojki nego dvojki, imaš opciju ko će da puca najviše, imaš opciju da namještaš što će kojim danom da se trenira, imaš opcije koje će individualne treninge da rade igrači...

ajde ubacite barsu i armani da vidimo sta ce da izbaci da odigram

Kada vidite da vam igrač da tipa 10 poena u prvoj četvrtini, samo mu stavite tamo onih 5 lopti da šuta okle oće i kad oće... meni Štemberger u eurokupu sasuo 32 poena Bilbau

Zatim ako vam izbacuje neki error morate naštimati vreme stavite tamo na set date and time serbia mjesto UK i to će popraviti bag

Kada igrate protiv tima koji ima jednog ili 2 jaka individualca stavite odbranu na njemu verry agresive i onda će ga zaustaviti istina uz dosta faulova ali isplati se....odo sad još malo gubit živce pa ću dopunjavati zapažanja vremenom

Pa ja u prvoj igri koju sam napravio, samo sto sam instalirao, sam imao 5:1 u ABA lizi, al tek onda otkrio neke stvari pa krenuo ispocetka.
Sad me razvalise na sve strane.
Pitanje i za tebe i za ostale:
1. Kako ste rasporedili trening?
2. Koje ste kategorije igraca na treningu stavili (ono A B C)?
3. Koje taktike najcesce koristite i koje su vam ofanzivne i defanzivne uloge ponaosob?
4. Koga ste doveli a koga prodali?
5. Gde ste isli na trening kamp?
6. Koliko para zaradjujete?
7. Koje odbrambene a koje napadacke opcije koristite?

Evo pukoh 20 od Paoa

1. Ako znam, samo sam lupao
2. Većinu sam stavio na odbranu, samo 2 na trojke.

4. Dovo Gudvina na četvroci, i sad se mislim da trejdujem bertu za nekog našeg krila ili beka, preporučite. PRODO MUSLIJAA
5. U onaj najskuplji
6. Ako znam, samo lupetam
7. Najčešće idem da trošim napad i na šuteve sa distance, a defanzivu 2 - 3 zona ili man to man.

1. Podjednako na napad i odbranu
2.pleje na brzinu centre na skok, bekove na trojke
3.au brate...
4.Alex Ajinca i neki Austrijanac na pleju prodao 2 igrača s klupe...
5.u Laktaše :D
6.Nemam ni ja pojma
7.Šut za 3 i picknroll a u odbrani zona 1 3 1 ili man to man

Pa jebote, vi namestili mnogo manje od mene, i imate sve pobede, a ja se razbih od mozganja i pucam ko iz picke svaku tekmu sa 15+ razlike..
KAKO NAMESTATE U NAPADU SUT ZA 3 POENA> Pomerite onu loptu na 3 poena?

Koliko lopti rasporedjute igracima? Jel imate nekome ispod 3? Jel dajete vise igraca po 5 lopti ili samo jednom igracu?

Ja prodajem prvo Daloa. Niti mi igra, a kurcu ne valjda. Posle mi CSKA i Real davali 800k za Zofrija al odjebao sam ih ko iz picke :D

Da, pomjerim onu loptu dosta prema "3", stavljao 5 lopti gordiću, 4 joroviću i opleti,a stavio gibsonu 1 i imao je nekih 8-9 asistencija i jedva 5 poena al to mi je bio i cilj elem
U Prvoj sezoni osvojim kup BIH, izduvam od Širokog u finalu prvensta 3-2 u seriji, dođem do POLUFINALA Evrokupa bio 6. u ABA ligi i poduvam otkaz, sad ću krenuti ope samo ovaj put s PArtizanom. Mada je razumljivo možda da sam poduvo otkaz, bio klub milion u minusu lololo

Meni više neće igrica da upali. Pu jeba ti pas maiku.

JA cu danas da krenem ispocetka. Brisem ovaj sejv i krecem svim snagama jako!
Prvo sto uradim uvek je da dovedem Micica (inace pogledajte sliku iz igrice, ja oplako, pedofili drkaju)

Ključ je dominantan centar. Jebeš sve, bez centra igrica ne funkcioniše, bar meni.

Ja dov'o Battie-a, sad jebem redom.

nije normalno koliko je igra nedovrsena.

Derem u ABa ligoau sve redom 20-30 razlike i onda me okine Strazbur, ej!

NA MOME MENADŽERU SAŠA PAVLOVIĆ OŠO U RIGU!!

Шека
NA MOME MENADŽERU SAŠA PAVLOVIĆ OŠO U RIGU!!

kako si nasao pavlovica? Ja vrsio pretragu i nije mi izbacio pavlovica..

Ma nisam, iskočilo mi u one vijesti.

Inače puko sam od radničkog 31 razlike aukurac.dajte neku trojku baš jaku.