Prijava

Odgovirte na ovih pet pitanja (samo ponuđeni odgovori, sve ostalo ću ignorisati) i ja ću vam reći koliko ste jutarnji.

1. Nastavi rečenicu "Kada se ujutru javim djevojkama osim što ima kažem zdravo, još..."

a) im gurnem i mali prst u šupak preko helanki
b) i razdvojim kažiprst i srednji prst, prinesem ih licu i aludiram na kunilingus)
c) ih pitam da li žele da mi dodirnu komnena
d) ništa ne uradim
e) pošaljem im poljubac sa izbačenim "balkonom"

---------------------------

2. Koji od sljedećih specijalnih efekata praktikujete kod samozadovoljavanja

a) podmazivanje polnog organa nekim lubrikantom
b) razmazivanje predsjemene tečnosti po polnom organu
c) ne drkam uopšte
d) stimuliram prostatu
e) drkam bez specijalnih efekata

---------------------------

3. Koji od smradova vašeg tijela najviše volite?

a) smrad pazušne jame
b) smrad spoljašnjih genitalija i smrad tragova njihovih po donjem vešu
c) smrad čmara i smrad njegovih tragova po donjem vešu
d) smrad onih govana iz pupka
e) ne volim smradove svoga tijela / moje tijelo ne smrdi

---------------------------

4. Koliko se slažete sa sljedećom tvrdnjom "silovanje žena za koje pravni sistem procijeni da su jebozovne ne treba biti sankcionisano"

a) apsolutno se slažem
b) slažem se donekle
c) pa ne znam...
d) ne mogu da se složim
e) ah, pa za mene je to strašno i da pomislim. Kakav je to čovjek koji poželi nanijeti takvu bol drugoj osobi. Ne... jednostavno ne mogu. Ni najmanje se ne slažem!

---------------------------

5. Ako bih mogao upražnjavati seks sa nekom životinjom to bih učinio sa (nije bitno sa koje strane čmara se nalazite):
a) psom
b) mačkom
c) konjem
d) crncem
e) ženom

DISKLEJMER: Tema je u "raznoraznim pitanjima" jer su pitanja stvarno raznorazna

Poslaću ti sutra ujutru sliku mog jutarnjeg u PVT.

EDIT: PVC

Stavi Nokiu 3310 pored da procijenim malo bolje dimenzije 8=3)

Još jednom clannad - jedi gomna. Ima razlike između normalnog pitanja i tebe. Ustvari velika je razlika između bilo čega normalnog i tebe.

Ja sam rekao prije par dana da ću otvoriti ovu temu čim mi prođe ban.
Ne vidim zašto se nalaziš u ovome a naročito ne zašto me vrijeđaš.

Келте не офтопикуј

1. е) pošaljem im poljubac sa izbačenim "balkonom"
2. б) razmazivanje predsjemene tečnosti po polnom organu
3. д) smrad onih govana iz pupka
4. а) apsolutno se slažem
5. б) mačkom (због искрености, отворено би ми рекла да ми је мала кита и да неће да се јебе)

Tomdrile, tvoj koeficijent jutarnjosti je 0,64 što će reći da si nešto iznad prosjeka kada te gledamo kao jutarnjeg među jutarnjima a da si poprilično jutaranj u odnosu na prosječan plebs.

Ne mogu otkrivati formulu preko koje dolazim do riješenja da ne bi zloupotrijebljivali pojedini kako bi ispali jutarnjiji nego što zapravo jesu.

EDIT: Greška u računu, ipak 0,68

EDIT2: Napravljene promijene u algoritmu! Ipak je 0,6 oprostite, trenutna formula za izračunavanje bi trebala raditi perfektno

Задовољавам ли барем?

Pa dosta si dobar i u rangu jutarnjih a u rangu običnog plebsa si vrhunski

d) ništa ne uradim
e) drkam bez specijalnih efekata
a) smrad pazušne jame
a) apsolutno se slažem
e) ženom

Bač, tvoj koeficijent jutarnjosti je 0,3.
To nam govori da nijesi naročito jutaranj među jutarnjima i da si za nijansu više jutaranj od običnog plebsa.
Tip osobe sa kojom se može lijepo razgovarati i našaliti ali teško da se može uživati u jutrenju

1-d) ništa ne uradim
2-b) razmazivanje predsjemene tečnosti po polnom organu
3-a) smrad pazušne jame
4-a) apsolutno se slažem
5-f) ovcom

jel vam smrdi ujutro iz cvabala?

Zavisi sta sam pio prethodno vece.

Truleks tvoj koeficijent ili bolje reći indeks jutarnjosti (da, od sad ćemo ga tako zvati) je 0,25.
U suštini vidi jebačev opis kojem je indeks bio 0,3 i zamisli da si za pola nijanse manje jutaranj od njega.

KBO, tvoj indeks jutarnjosti je 0,6 (osmislio sam i za ovcu rang ocijene). To će reći da si među jutarnjima nešto jutarnji od prosjeka a u odnosu na običan plebs poprilično jutaranj.
Sve u svemu može sa tobom i da se fino razgovara o jutarnjim temama i našali ali i da se jutri, međutim neka ekstremnija jutrneja su ipak pomalo komplikovana za nekoga sa ovim indeksom jutarnjosti tako da ih treba izbjegavati.

JA VOLIM SMRAD JUTARNJEG NEOPRANOG NOKTA NA PALCU DESNE NOGE

ombre to je baš dobar smrad

to je prevrh smrad, ništa da moram da živim svaki dan sa nekim smradom ispod nosa, do kraja života, to bi bio taj smrad

1. Kada se ujutru javim djevojkama osim što im kažem zdravo, još im kažem: nadam se da si lepo spavala, dušo...
2. Specijalni efekata kod samozadovoljavanja. Praktikujem uzdizanje kundalini zmije iz Muladhara čakre sve do Sahasrare tokom jutarnje meditacije.
3. Moje telo luči miro.
4. Ja mislim da Oslobođenom ne treba seksa, a i da nema potrebnu snagu da bi silovao.
5. Ako bih morao, to bi ipak bila neka vrsta žene.