Prijava

Pozdrav ljudi
Tražio sam ovakvu i slične teme i nisam uspio da nađem, naime treba mi pomoć da nađem jednu knjigu. Ako ova tema ne pripada ovom podforumu neka mi neko javi.
Svako kome treba pomoć oko neke knjige neka pita.

Meni treba pomoć u vezi jedne knjige, reč je o jednom momku koji nakon završene srednje škole nema novca da bi nastavio studije u Bostonu pa odlazi da studira neki filozofski fakultet, odsek starogrčki, jer je jedino to mogao da isfinansira. Profesor koji predaje starogrčki je težak lik, čudan veoma, prima samo po 5 studenata na svake 4 godine. Elem, nakon što se glavni junak upozna sa ostalim učenicima gdje su svi bogataši, tu su neki mršavi riđi dečko, Hari (snažan i veliki), Blizanci i još jedan bogataš. E sad oni ubiju prilikom jedne njihove seanse (teško pijanstvo) ovog riđeg i kasnije skrivaju njegovo ubistvo.

Ne mogu da se sjetim autora, a ni imena knjige pa ako neko zna bio bi' mu zahvalan.

Brate mislim da se autor zoce Brus. Ostalo guglaj sam.

Guglam već 2 mjeseca, a potrebna mi je ta knjiga

Ma opkladio sam se sa profesoricom filozofije da ću je naći do 15. maja
A inače je knjiga odlična, preporučujem. Samo da skontam naslov haha

Ček bre, ti si je čitao već?

Brate, onda je knjiga preloša čim nisi zapamtio osnovne podatke o njij ili?

Ma preko ljeta sam to čitao, nakong toga pročitao jedno 5-6 knjiga i onda se to sad sve izmješalo. Knjiga je fenomenalna, a ima neki glup naziv kol'ko se sjećam, onako kroz maglu

Ma znam, Brus samo takve i piše. Ništa da zapamtiš. Srećno s tim jbg

Valjda ima neko ovdje ko čita, il' je bar naučo nešto o ovome. IN GAD VI BILIV

reč je o jednom momku koji nakon završene srednje škole nema novca da bi nastavio studije u Bostonu pa odlazi da studira neki filozofski fakultet, odsek starogrčki

HAHAHAHHAHAHAHH KAKVO GOVNO OD KNJIGE

По тој књизи је снимљен истоимени филм.

http://www.imdb.com/title/tt0118570/

bez spemovanja molim

pusti ga brate, sere sa random filmovima, ovo je film http://www.imdb.com/title/tt0499549/

TO BRUSE LEGENDO
LJUBIM TI STOPE