Prijava

bač bode vilama, 2 uboda - 8 rana.

Ko oće batine nek pošalje pvt, dolazim solo

Hoću ja da iznabadam ovu debelu pičketinu iz Genocidne Tvorevine - Glavnog!

Лимени, ко ти запишава олук? Коментар сам упутио СкочиМишу, а не теби. Шта рђаш? Не секирај се, залемио бих ти точкић тако да се више никада не откачи. Додуше, можда више не би био у глави, мало би га померили у лумбални део, али би био непомичан. 5-6 година? Иди, бегај, до сада си се претворио у моржа. Мисли, сањај, али не чачкај катастарског белог међеда. Нађи неког ко личи на мачку.

Ja sam za to da razum preovlada

sta vidim iza ekrana ovih likova koji se kurce preko neta http://callnerds.com/wp-content/uploads/kid-with-keyboard1.jpeg

Ххаха, Грањка!!! Шта си био у војсци? Озбиљно.

Što ulećete za Valdemara dečko, piše da je 1na1? Eo ja ću onda za Granjku da uletim, da bude zanimljivije.

Ja sam za to da razum preovlada

I ja se slažem sa tobom. Za razum, protiv Granjke.

YeahBatch
Ко оће да се потуче са мном да му дам адресу у пвт?

Daj adresu.

pseto88
Što ulećete za Valdemara dečko, piše da je 1na1? Eo ja ću onda za Granjku da uletim, da bude zanimljivije.

Ae, ae, jedva čekam!

Valdemar, био сам поштени српски сељак. Ево ме у средини. Панчевац. Или Обреновчанин. Различито смо се ословљавали.

http://www.holidays.net/store/img-large/wwi-german-soldiers-war-horse-gas-masks-ww1_250978234727.jpg

Za razum, protiv Granjke.

Сваки неразумни тиранин 21. века се позива на разум. Јадан разум, рабе га више него Циганка пичку, а ни сами га немају.

Ae, ae, jedva čekam!

Što reče moj kum: veliki samo duže padaju.

edit: samo da napomenem da mi se jebe za Granjku nego nije fazon da ga usere petoro.

ko su tri najjaca lika na forumu?

Koga boli kurac ko je najjači, bitno da se bijemo.

Što reče jednom neko: i pad je let.

Problem je što me prvo moraš obarati a to ti jedna vrlo, vrlo zaebana stvar :D

A brate..."niko nije jači od betona", stara bg poslovica :)

edit: i nigde ne piše da se bijemo na ruke lol

МОЈ ПРОФИЛ ЈЕ ЈАЧИ ОД ТВОГ!

Pravi domaćin i seljak ne bije rukama. U jednoj ruci stožina, u drugoj skinuta kapija u vidu štita. Seljačka legija, jebena stvar.

Пуши га, Скочко, није равноправно.

Ајд сад ПЕЗОСЕЕ