Prijava

Decko: Cao Devojka: Cao. Moram nesto da ti kazem. Decko: Kazi. Devojka: Volim te ♥ Decko: I ja tebe ali, ja imam 17 godina a ti 14 i ja sam sa jednom starijom devojkom.. Devojka: log off Decko je tog dana na vestima cuo da je jedna devojka presekla vene i krvlju, na zidu napisala: \"Godine nisu bitne!\" Decko je voleo devojku. I on je, takodje, sa svojom krvlju napisao,na zidu: \"Upravu si bila. Godine nisu bitne\"

Decko:Cao Devojka:Cao duso :( Decko:Jesi dobro? Devojka:Bicu dobro, obecavam...:( Decko:Znam da nesto nije uredu, znas da mi mozes sve reci Devojka:Sad mi treba samo zagrljaj.. Decko:(Zagrli je) Hoces li biti dobro do sutra? Devojka:Da... (00:23)-Decko dolazi na devojcina vrata Devojka:Duso?Sta radis ovde u sred noci? Decko:Nisam mogao da spavam kada tebi treba uteha ♥

Decko: Cao Devojka: Cao. Moram nesto da ti kazem. Decko: Kazi. Devojka: Volim te ♥ Decko: I ja tebe ali, ja imam 17 godina a ti 14 i ja sam sa jednom starijom devojkom.. Devojka: log off Decko je tog dana na vestima cuo da je jedna devojka presekla vene i krvlju, na zidu napisala: \"Godine nisu bitne!\" Decko je voleo devojku. I on je, takodje, sa svojom krvlju napisao,na zidu: \"Upravu si bila. Godine nisu bitne\"

Decko: Cao Devojka: Cao. Moram nesto da ti kazem. Decko: Kazi. Devojka: Volim te ♥ Decko: I ja tebe ali, ja imam 16 godina a ti 18 i ja sam sa jednom starijom devojkom.. Devojka: log off Decko je tog dana na vestima cuo da je jedna devojka presekla vene i krvlju, na zidu napisala: "Godine nisu bitne!" Decko je voleo devojku. I on je, takodje, sa svojom krvlju napisao,na zidu: "Upravu si bila. Godine nisu bitne"

Devojka: Ćao.

Dečko: Manu Čao?

Devojka: kako sam ga propustila, samo tako!
a bila sam dan kasnije u NS i zajebavala čoeka da sam kupila karte i da i večeras kao onu noć na egzitu mora ići sa mnom pa se sjebo :))) jer je ganjo tipa iz šutke da ga SAD ĆU GA PUKNUT U PLUĆA al ga nije puko...
Manu Čao je najbolji, džaba je.

Dečko: Ja nikako ne mogu da shvatim šta hoćeš da kažeš.

Devojka: To je zato što si ti odakle jesi a ja nisam...
Bili na egzitu, normalno, Manu Čao je moj idolišen, čoek naravno ćene al ajd vazda se šlepa da ja ne napravim kakvu glupost, i krene dernek, neću sad spominjati određene nussupstancije i tako...lik ispred pijan kao majka go kao od majke rođen, ima samo kupaći na sebi krene u šutku, gdeš u šutku na tolki narod, ne smem se ja ni okrenuti da vidim ovom facu, al dernek i šutka ne prestaju, okrenem se konačno i vidim ovaj moj fata, al bukvalno pokušava uhvatiti lika da ga smesti na mesto. Ovaj mu migolji, normalno sve šutkajući se a meni moj čoek kaže Mamu mu jebem! Ne mogu ga ufatiti, klizi mi ko riba!
eto je l' ti jasnooooo????

Decko: Cao Devojka: Cao. Moram nesto da ti kazem. Decko: Kazi. Devojka: Volim te ♥ Decko: I ja tebe ali, ja imam 17 godina a ti 14 i ja sam sa jednom starijom devojkom.. Devojka: log off Decko je tog dana na vestima cuo da je jedna devojka presekla vene i krvlju, na zidu napisala: \"Godine nisu bitne!\" Decko je voleo devojku. I on je, takodje, sa svojom krvlju napisao,na zidu: \"Upravu si bila. Godine nisu bitne\"

Deky: Ćao! Pička: Ćao! Moram ti nešto reći. Deky: Kaži. Pička: Volim te! Deky: I ja tebe, ali ja imam dete a ti kondilome. :$ Pička: log off Deky je tog dana čuo na vestima kako je jedna mlada pička presekla ziletom kondilome i krvavom pičkom na zidu napisala "IDEM NA POLIKLINIKU". Deky ju je volio i on je takođe svojom krvlju na zid napisao "BOLI ME KURAC, ODOH KOD UROLOGA"! POSTAVI OVO AKO TI V.D. NISU VAŽNE !!!

Decko: Cao Devojka: Cao. Moram nesto da ti kazem. Decko: Kazi. Devojka: Volim te ♥ Decko: I ja tebe ali, ja imam 17 godina a ti 14 i ja sam sa jednom starijom devojkom.. Devojka: log off Decko je tog dana na vestima cuo da je jedna devojka presekla vene i krvlju, na zidu napisala: \"Godine nisu bitne!\" Decko je voleo devojku. I on je, takodje, sa svojom krvlju napisao,na zidu: \"Upravu si bila. Godine nisu bitne\"

Decko: Cao Devojka: Cao. Moram nesto da ti kazem. Decko: Kazi. Devojka: Volim te ♥ Decko: I ja tebe ali, ja imam 17 godina a ti 14 i ja sam sa jednom starijom devojkom.. Devojka: log off Decko je tog dana na vestima cuo da je jedna devojka presekla vene i krvlju, na zidu napisala: \"Godine nisu bitne!\" Decko je voleo devojku. I on je, takodje, sa svojom krvlju napisao,na zidu: \"Upravu si bila. Godine nisu bitne\"

Decko: Cao Devojka: Cao. Moram nesto da ti kazem. Decko: Kazi. Devojka: Volim te ♥ Decko: I ja tebe ali, ja imam 17 godina a ti 14 i ja sam sa jednom starijom devojkom.. Devojka: log off Decko je tog dana na vestima cuo da je jedna devojka presekla vene i krvlju, na zidu napisala: \"Godine nisu bitne!\" Decko je voleo devojku. I on je, takodje, sa svojom krvlju napisao,na zidu: \"Upravu si bila. Godine nisu bitne\" :(

Prolazi neka devojka centrom onamo, liejpa beše i dobacuje joj neki rumeni
"EEEE, ĆAOOO MAČEEE XE XE"
ona se okrenu i viče mu "ĆAO I ŠTA IMAŠ JOŠ DA KAŽEŠ?"
on "XE XE : XE XE DjOJ TOOOO?"
UMROO SAM OD SMIJEHA, GOTOVO !! :DD

Decko: Cao Devojka: Cao. Moram nesto da ti kazem. Decko: Kazi. Devojka: Volim te ♥ Decko: I ja tebe ali, ja imam 17 godina a ti 14 i ja sam sa jednom starijom devojkom.. Devojka: log off Decko je tog dana na vestima cuo da je jedna devojka presekla vene i krvlju, na zidu napisala: \"Godine nisu bitne!\" Decko je voleo devojku. I on je, takodje, sa svojom krvlju napisao,na zidu: \"Upravu si bila. Godine nisu bitne\"

Rifres》》》》》》》》●◇●□○★☆♡♥▪°•○~○○♥♡♥

20:13 Balkon je prazan

Pešavar, Pakistan

ON: Ćao!
ONA: Ćao! Moram ti nešto reći.
ON: Kaži.
ONA: Volim te!
ON: I ja tebe,ali ja imam 65 godina,a ti 11.
ONA: Taman da me oženiš.
ON: Ok.
Log off

Kasnije je na vestima bilo da je posle prve bračne noći on njenom krvlju napisao na zidu GODINE NISU BITNE!
Podeli ovo ako ti godine nisu bitne

BALKON ♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡

Он : Ћао
Она : Ћао
Он : Шта радиш ?
Она : Ништа , смарам се
Он : Хоћеш да се упознамо ?
Она : Seen
Он : Што нећеш да ми одговориш ?
Она : Seen
Он : Па ја тебе волим !
Она : Seen
Он : Ти мене не волиш изгледа ???
Она : Seen
Те је ноћи било на вестима. Дечко је изрезао своје вене и написао својом крвљу на зиду : Љубав је кад је виђено, И УЗВРАЋЕНО...

Pešavar, Pakistan

ON: Ćao!
ONA: Ćao! Moram ti nešto reći.
ON: Kaži.
ONA: Volim te!
ON: I ja tebe,ali ja imam 65 godina,a ti 11.
ONA: Taman da me oženiš.
ON: Ok.
Log off

Kasnije je na vestima bilo da je posle prve bračne noći on njenom krvlju napisao na zidu GODINE NISU BITNE!
Podeli ovo ako ti godine nisu bitne

Ništa nije bitno.