Prijava

Oću da pogasim internet svima u celom svetu pa da se jebu. Ne zato što mi je muka od njega, niti sam ja sad nešto bogzna... nemam pojma šta sam teo da kažem. A da. Hteo sam da odradim neki pakleni plan da svi najebu ili bar većina a da ne bude baš fatalno( mada ovo može biti) i tako se setim da pogasim internet. Pomagajte ako neko zna?! Znam da vam to ne ide u korist jer mnogi neće imati šta da rade, većina čak ni seksualne odnose ali možda neko oće da mi pomogne, pa da probamo... Inače znam da će me onda juriti brdo plaćenih ubica od Fejzbuka i Gugleta jer im otimam lepa plus još brdo meštana planete nam, al ko ga jebe, to mi čak i najzanimljivije. Mogu da mi ga popuše svi, znam de ću da se sakrijem!

samo pokvasis termoelektranine uredjaje ahhah

a kurac ne mogu da stignem svugde od jednom, tešk je to baš. Aj iscimaš ortake iz kraja?

a mora da ima i nešto pametnije, joj al bi ih zajebo

najradije bi provalio u onaj kvantni net,tu mozes da menjas ceo net kako ti hoces,jeste da bi te navatali masoni jebeni,al zaradio bi dosta hahahah...jebem mu mater,sta bi sve mogao da postignes time...imas ceo jebeni net u prstima,mozes sve pare ikada uplacene na netu proslediti sebi i sve...i jos se zajebavati dok to radis
menjas gugl,fejsbuk,jutjub,ne samo da imas pristup nego mozes da ih menjas do najsitnijih detalja
mada tu mogu prodreti samo oni najveci hakeri,koji su zaboravili kako se prelazi ulica koliko su se zalepili za komp,oznojila im se stolica...
al cim postoji klinac iz ukrajine koji je preko neta aktivirao bombu i provalio u neko sranje zaboravio sam koje,neku zajebani tajni net za ove iz bele kuce sta vec,vrv je on prodro u taj kvantni net...

ja nemam pojma šta je taj kvantni net a kamoli da ga ugasim, jedva znam i ovaj moj.
Mislo sam samo da se uništi nešto, iseče, polupa čekićem i tako to.

olaniče, da si neko drugi, pitao bih te dal se drogiraš

kidnapujmo ga! Jel znaš jegd živi? Odg

pokvasis krila avionu koji prevozi net lolo

Organizuješ na twitteru da kačimo hashtag #neulazimonainternetdokdžastinbibernepostanepredjsednikamerike i opadne posjećenost netu za 30%

a ne umem ni da udjem na tviter...

hashtag je ono kad kucaš tarabu ispred nekog govneta.
A to za tviter ni ja ne znam. Mislim znam da uđem ali da išta radim tamo nemam pojma jebeno.

ја да сам на твитеру био бих утицајан и све, ал немам времена још и за то

ništa ti to ne znači, gasim net za max 3 dana!

napravis poplavu u gajbi onoga ko drzi centralni net

samo otvoris prozor u toj prostoriji dok je pljusak napolju

Jebeš kurvu u toj prostoriji, svršiš joj usta i kažeš da pljune na procesor centralnog kompjutera