Prijava

Kad Rusi otimaju zemlju od drugih država onda je to kul, to su braća, pravoslavno slovenska, a Albanci kad to urade ondu su Šiptari i najgori su. Liječe li to Rusi komplekse? Zato što su prodali Aljasku za nepunih 120 miliona današnjih dolara?
Okupirali su crnogorsko primorje, Njemci su nas napadali s oružjem a ovi napadaju s parama, sve oteše.

Like-ujte ako i vama idu na kurac.

rusi su ok, rusofili smaraju.

i ovi što prodaju zemlju pa bi je nazad isto smaraju, jeb'li vas Rusi i ko ih voli i ko ih mrzi, ja ništa od njih nisam dobio

Mojne da nas dirate!!!

i ovi što prodaju zemlju pa bi je nazad isto smaraju, jeb'li vas Rusi i ko ih voli i ko ih mrzi, ja ništa od njih nisam dobio

sas da dobijes 1+ od mene, da ne kazes da nisi nista dobio..

Jebali vas svi da vas jebali.

i ovi što prodaju zemlju pa bi je nazad isto smaraju

Šta li tek onda misliš za ove što kukumaču za Kosovom koje nije kupljeno nego DEMOKRATSKI otcijepljeno

Ja ne znam što Rusi nonstop hoće da zapodjenu kavgu s Amerikacima, one đečije fore "aj takni mene ako smiješ" i to, puštite ljudi ratovanja i svađa, neka vi Putina diktatora, nije sve u tome ko je jači.

Што се тиче Крима, ја не би' да се ми ту нешто мешамо, али Крим је Русија, Косово је Србија, опаааа

Nije 120 miliona vec 7, danasnja vrednost tih 7 je oko 120. Mada je i nebitno. Ono sto je meni zanimljivo jeste demografija Aljaske:
http://en.wikipedia.org/wiki/Demographics_of_Alaska#Race_and_ancestry

Ako je peticiju za kratko vreme potpisalo 18.000 ljudi - a ruskog porekla je 1,4% od 730.000 - sto ce reci nekih 10.000 - KOJI SU RAZLOZI DA NEKO MISLI DA MU MOZE BITI BOLJE POD RUSKOM VLASCU?

Druga stvar, ako je za peticiju potrebno 100.000 potpisa - to znaci da ce skupljanje tog broja znaciti maltene da imaju i potrebnu vecinu za izglasavanje.

AMERIKANCI CE DA BORBANDUJU ALJASKU DA SE NE BI OCEPILA!!!

Ту петицију може да потпише свако ко има приступ интернету.

Bitno je i to da od tih 1.4% Rusa, nisu svi zapravo Rusi, verovatno većina i nije uopšte, nego Amerikanci ruskog porekla, kao Irci, Italijani i svi ostali u Americi.

Што, је л' не може? Ја прочит'о јуче на сајту РТС-а да може. Ево овде пише:

http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/10/Svet/1557441/Peticija+za+ujedinjenje+Aljaske+i+Rusije.html

Još im pamtimo za lažnog cara Šćepana Malog (mali hihi)!

u selu iz filma tri karte za holivud podela je bila oko 50/50. Kad bi sad pravili film svi bi bili za ruse. film bi se zvao tri karte za sibir. ali stvarno treba da braća rusi učine nešto za silne fanove iz srbije, nešto kao putinijada za srbe gde bi džumle rusofila dobilo besplatne vozne karte za rusiju i dva tri dana tamo celivali noge i lizali bulju putinu, jebo ih on da ih nejebo, udaviše.

Kad Rusi otimaju zemlju od drugih država onda je to kul, to su braća, pravoslavno slovenska, a Albanci kad to urade ondu su Šiptari i najgori su.

Аљбанци су Шиптари. Зли Руси отели оно што је њима отето. То му дође на израз - враћено. Шиптари су нама отели Косово за време Турака, а ми њима за време Краља - те смо га вратили. Сада опет у круг. То је историја.
Него, шта мислиш, јел Сребреница сада отета или враћена?

Liječe li to Rusi komplekse?

Не, нису искомплексирани као ЕУнемачка и Америка. Руси не зову муслимане терористима (нажалост), а у ЕУ и Америкама то није случај.

Zato što su prodali Aljasku za nepunih 120 miliona današnjih dolara?

То је била контрауслуга за помоћ Америке царској Русији. То је била тужна грешка, јер би Рује сада држале балистичке пројектиле на граници Аљаске са Америкама. Или још боље - тамо би населили добре Бошње са авиообуком или неким експлозивним геџетима. Е, тад би се Америма тресле гаће!

Okupirali su crnogorsko primorje, Njemci su nas napadali s oružjem a ovi napadaju s parama, sve oteše.

Истину кажеш, чоче. Треба да им вратите сурове паре за пљачку коју сте им учинили, да се ослободите окупатора.

Ko se jos informise o bilo cemu sa sajta PTC-a, fo krajin aut laud!!!