Prijava

ima u šafranu mnogo lepe, 700 kinti.

?
A baš krenuo danaske da kupim ženi jedne. Tj. dve. Lijepe, a povoljne.

Baletanke su mi najružnija ženska obuća ikada dizajnirana. Nisam nikada posedovala dotične, deluju mi kao prvo veoma prljavo, a onda i kao nešto strašno neudobno. Toliko otvorena i toliko ravna, a opet zatvorena obuća u kojoj noga ne diše, verovatno je pogodno tlo za stvaranje gljivičnog smrada stopala. Zato.

Hodanje na dve noge. Sva sranja odatle potiču.

Baletanke su dizajnirane za balerine. Inače, nat, to i jeste problem s njima, taj smrad. Pričali mi

ako će se gađamo s citati valdemare i nazivamo imbecili evo jedan odgovor nomana čomskog a tiče se metoda za manipulaciju ljudima upravo što čini ovaj Adolf Himler sa slike:

A jebi ga, ja bih izbacio taj deo sa imbecilom, ali čovek je u pravu oko ostalog.
A oko ovog

Treba ubediti svakog pojedinca da je samo i isključivo on odgovoran za sopstvenu nesreću, usled oskudnog znanja, ograničenih sposobnosti, ili nedovoljnog truda. Tako nesiguran i potcenjen pojedinac, opterećen osećajem krivice, odustaće od traženja pravih uzroka svog položaja i pobune protiv ekonomskog sistema

I Čomski je u pravu. Tih deset strategija manipulacije se primenjuju od strane političara nad ljudima koji ne žele da ih budu svesni i žmure na ono što političari rade. Jer te ljude boli uvo za politiku, a i filozofiju, i još dosta stvari koje nisu zezanje. Zato je politika sranje, ali sranje kojeg moraš da budeš svestan.
Čomski i Breht bi se lepo družili. Obojica su sasvim politični.

Stolica.
Čovek je svojom građom stvoren da stoji, kreće se i leži. Iskrivi nam se kičma od sedenja!

kosmopolita
ima u šafranu mnogo lepe, 700 kinti.

Jeah

Čovek je svojom građom stvoren da stoji, kreće se i leži. Iskrivi nam se kičma od sedenja!

Čovek je neprirodna životinja baš zato što hoda na dve noge. Kad bi hodao na četiri, ne bi ga bolela krsta. Pritisak na taj deo je ogroman, to je neprirodno. Ne postoji svinja ili koza koju bole krsta :) Trebalo je da evoluiramo tako što bismo ostali na četiri noge, a razvili par ruku pride.

Imam koleginicu koja leti nosi sve te neke papuče - sandale iz Šafrana, noge joj smrde fuuuuj

Brijanje muških prsa i nogu je generalno najgore govno koje je čovjecanstvo izmislilo. Od toga pocinje sve LGPT, feminizam, pederluk, Sodoma i Gomora.

Ne postoji svinja ili koza koju bole krsta :)

Doktore Dulitl, ko vam je to rekao?

Brijanje muških prsa i nogu je generalno najgore govno koje je čovjecanstvo izmislilo. Od toga pocinje sve LGPT, feminizam, pederluk, Sodoma i Gomora.

Naravno. Zato samo depilacija, trajna.

slažem se valdemare, može da se izvuče matematički presek skupova njihovih izjava. Ima smisla što zbore obojica.

slažem se valdemare, može da se izvuče matematički presek skupova njihovih izjava. Ima smisla što zbore obojica.

Mislim, obojica su nepolitičari, Breht pisac, Čomski lingvista, obojica su levičari, obojica su se politički angažovali i kritikovali sistem. Samo što je jedan Švabo, a drugi Jevrejin, al šta smeta.

Natnat
Imam koleginicu koja leti nosi sve te neke papuče - sandale iz Šafrana, noge joj smrde fuuuuj

Kah kah.. snooob.. kah

E, ali ozbiljno, gledo sam sam nešto, pa jebote onolicne i još srupicama po 5-6 iljada, alo bre!

On topik: kišobran. Malopre neka baba zamahnu, jedna žica izletela, mogla si je oko samoekstrahovati. Bolje biti pokiso nego star.

da vinčijevi demoni

Četvoronošci su podložni.. jahanju.

Ne postoji svinja ili koza koju bole krsta :)

http://i.imgur.com/iJlCL.gif

Kah kah.. snooob.. kah

Može biti, ali više volim da kupim jedan par od 5.000 i da se posle malo stisnem, ali znam da ću ih nositi 3 sezone minimum, nego 5 pari smrdljušica od po 1.000 koje se raspadnu posle mesec dana.
Znam da ovde cena ne određuje kvalitet, ali Rieker obuća je zakon, dokazano.

Звучаћу јадно, ал' политика. Не треба ти знање, звање или манири, само жеља за моћ и могућност да газиш по другима да би био главни. Сад то што ће иза тебе да остају лешеви није битно, јер си успео. Она није настала из потребе да побољша човеку живот, него да га контролише, да спречи ма колико крхко друштво, да се уруши у животињски чопор на основу система у којем се на коцку одређује ко је срећнији, а ко не. И мораш стално да будеш свестан тога какво је стање у политици, да знаш ко шта желиш, да не будеш заваран само једном сликом коју приказује једна страна.