Prijava

pičko ja te čeko ceo dan

Jbg, i ja tebe juče, kako je na početku i bilo dogovoreno.

Valdemaru sam juče svirao u Bariču iz auta. Oko 19h.

E, da, vraćao sam se u Obrenovac tako u to vreme, preselio potopljenog kuma iz palanke u selendru... Jbg... Svi odoše, a ja osta.

Ne brigaj ti Lavi za nase ruke, nego zovi ako nesto jos zatreba.

Lepe ruke imaš Rejven

Btw, da se izvinim narodu što sam bila malko prsla i izgubljena, takav mi horoskop u poslednje vreme, proći će.

Hvala pseto.

Nista, tu sam da ti se nadjem :)

Jezilija (Jecilija, kako god) je kraljica.

Jel sad kurtoazija da 'procitam sve definicije'? Pitam, ne znam bonton. Ali fala.

Ovo dvoje duznu sobu. Mi lepo nudili da ih ostavimo u kuci, i vrata smo poskidali da nema bezanja.

Ti ne laj mnogo, nego daj one slike u pvt. Ili na fejsbuci ako si voljna da se frendujes. :)

ne znam kako se zoves :D meni glavatar world cup, to je dovoljno retka pojava pa se frendaj od nate

Pa ili sam te nasla ili ce neka tvoja imenjakinja silno da se iznenadi. :)

Zašto svi imate pivske majice i pijete pivo :(

Ne znam, iznenadili smo sami sebe...
Valde, malopre sam ti videla ženu :)

Jes, reče mi ona... Mali svet. Ajd neću da budem kvaran pa da vas zovem u pomoć da raščišćavate moje navodne ruševine, a onda da vas sačekam u perfektnom stanu i stanju sa gibanicom, pečenjem, roštiljem, pivom i rakijom... Ali čim se sva vodurina povuče, pozvao bih neki vikend ljude koji hoće da dođu ovde u Zabran (to nešto kao Košutnjak u Beogradu), pa da izbančimo.

Pivse majce su od sad obavezan dres kod za radne akcije.

Edit: Btw Natka, Lavanda okacila svoje.

Da bampujem temu
Lavina kuca ima oko 50ak m2. Posto gresim u 5%, bez prozora i struje (sto joj ne treba) steta je oko 7.000eur, sa promenom kupatila i najkrupnijim kuhinjskim aparatima.
U skladu sa time moze se proceniti i putinkina steta. Potopljeni do vrha ili do pola, skoro da je isto.
Ako ova skrnava drzava da neki novac, bice super. Smatram da ono sto je ovde organizovano za medalju, uzevsi u obzir kakav je sajt i ko su korisnici. Ulogovah se samo da vam dam plus i patrika.
Elem, dok se ne dodje do useljenickih problema, treba cimati devojke za pomoc oko gradjevine. Mogu da pomognem u smislu kontakata oko materijala, firmi i radnika, bez da se mesam u menadzment i finansije, osim da pretim izvodjacima prevarantima sto mi je poseban gušt.
U medjuvremenu pretresite mamine i zenine spajzeve i vidite da se ne vucara neko sranje koje cuvaju kao emotivnu vrednost ili 4 pegle za nedajboze. Trebace za neke nove uspomene na vidnom mestu :)))
Samo zamisljam ideju da udjem u kucu i nemam vise ni svoju casu za vodu.