Prijava

"Jebo im ti krvavu majku..."

Ko što Sava iz Kikinde reče (pokoj mu duši), jebo mater ako su ovi ljudi normalni. Lično sam oštro protiv ovakvog pomodarstva i debilizma koji nam se subliminalno promoviše kroz Holivudske filmove.

Jel normalno da keva ljubi ćerku od 5 godina u usta? Ili fazon ćale da čestita sinu punoletstvo jednim sočnim krljanjem do grkljana?

Ko je za, ko protiv?

http://www.alo.rs/resources/img/06-02-2014/single_news/998287-nata.jpg

A zamislite i sledeće varijante: Ćale ljubi sina od 5 godina u usta. / Ćale ljubi ćerku od 5 godina u usta.

Edipovci su za, ostali su protiv.

Nenormalno. Kreteni.

A de si ti to video? Ja ne znam nikoga ko ljubi decu u usta.

Ја сам за све док се језици не набијају до крајника и иза. И за то постоји пример у природи, неке птице то раде, тако да опуштено... Чуо сам.

Ja sam svoju mamu ljubio, evo i naša deca to rade

Реално. Ако можемо купус салату да једемо из исте чиније, што не би могли и да се цкнемо у уста.

A de si ti to video? Ja ne znam nikoga ko ljubi decu u usta.

Ma pusti, ja vido al bolje da nisam, to oni mađaroneri severno.

Jebote, Roki, ne krljaju životinje svoje mlade nego ih hrane usta na usta :)

jel ok ako roditelji deci sisaju i stipaju bradavice na grudima i deca roditeljima sisaju i stipaju bradavice na grudima

AKO NIJE LOSHA KEVA SHTO DA NE LOLOLO

Данас је све ненормално постало нормално и све нормално ненормално. То се зове неки курчев напредак, толеранција, еманципованост итд. Дебилизам своје врсте, али разумљиво. Мени није јасно зашто се толерише јебање у дупе од стране педера и лизање од стране лезбача, а не толерише се љубав према животињама, малолетницама и малолетницима, као и према мртвим лешевима људи и животиња?

Такви родитељи су у најбољем случају обични пајсери.

NORMALNO DA NE LJUBISH KAD TI JE KEVA GABOR

То се зове неки курчев напредњак

Zato Granjka što je za homoseksualnost potreban pristanak obje jebane strane a životinje i preminuli ti ne mogu reći "da" i "ne". Ili "trpaj".