Prijava

http://www.dodaj.rs/f/a/8I/15irGx0J/coollogocom-323371010.gif

DRUGO IZDANJE

Ovde možete iznositi sve primedbe, predloge ili diskutovati o takmičenju, učesnicima i definicijama.

TEMA ZA PRIJAVE:
http://vukajlija.com/forum/teme/62349-mizan-trophy-ii-tema-za-prijave

sve sam pročitao ali postoji verovatnoća da se piše o istom liku i šta onda... el treba onda neki da obriše svoju ili imate plan kako će to da rešite?

El učestvuju moderatori?

Prijavljuju se, sad vide Agilnog.

Gugi, nisi sve pročitao. U drugom pasusu teme za prijave piše baš o tome. Ne mogu i ne želim da sprečim pisanje o istoj osobi, ali svi ste svesni da će onda glasači porediti te definicije sistemom eliminacije i da će dalje proći samo ona jedna najbolja.

Moderatori mogu da učestvuju, nema protekcije, oni koji učestvuju u takmičenju biće isključeni iz donošenja odluka bitnih za takmičenje (hehe, to im nisam do sad rekao).

Ne smem da obrišem konkurentsku definiciju zbog nekvaliteta?!? Pih. Možda se odjavim...

Da se držimo domaćeg "džet seta", ili da cepamo i po strancima? Ovo prvi mi nekako bolje :)

Da to odrediš pravilima, ili da ostane slobodno?

e, nije da sad jem gomna ali dva put sam pročit'o... poremetili mi se izgleda cilindri...
mogu i moderatori ali se za njih ne glasa ili se eventualno daje poen dva čisto da bude pravedno lolo

Ostavte slobodno, nek piše koj o čemu oće.

Idealan slučaj, meni lično bliži, je da se držite domaćih "zvezda" pošto njih svi odlično poznajemo, ali neće biti odbijena ni ona definicija koja hejtuje nekog stranca. Ne bih da ograničavam previše da bi odziv bio što veći.

Naravno, pogledajte prvo da li je ta osoba već overena na Vukajliji - suludo bi bilo da sad hejtujete Dejana Cukića ili Mlađana Dinkića kad su oni ovde smorili međeda već.

DINKIĆ NIJE SMORIJO!!!

Imam sad nekih obaveza pa neću biti tu do uveče. Slobodno postavljajte pitanja, kad se vratim biće odgovoreno svakom pojedinačno.

Moraš reći kakvih obaveza pre nego što odeš?

Vodim ćerku na trening.

Кад кажете ВИП особа, мислите на сваког ко је познат широј јавности или бар повремено добија простор у медијима?

Ja imam dve-tri osobe na umu, neki nisu poznati previše široj javnosti, ali su dovoljno poznati da uđu na Farmu, recimo.

Ako Đoković nije jedan od glavu dajem lololo

Није занимљиво пљувати Ђокоша. Треба узети некога занимљивог, нпр. Ванесу Шошкић или Стевана Анђелковића.

Agilni ima neke lične razloge koje ne smem da iznosim.
Brate, ajde budi ljudina piši definiciju o Darku Lazić?

Ovo što Jebač kaže, tako neke polupropale polupoznate i one koji se guraju da budu VIP. Đokovića i političare (makar ovu prvu garnituru) je smor prozivati.