Prijava

У ЦРНО ДУПЕ. који резултат предвиђате? Ко ће од наших момчади забити голчину?

Вечерас, ако имало волите своју отаџбину, остаћете код куће и пити хладно осјечко пиво, бодрити нашу екипу и мршкати жену. ПОДРЖИМО ИХ !

Уживајте.
http://www.youtube.com/watch?v=A1vrPrqak_c&list=PLcW0O7DLYQ0f4p21KrG2QvLPDNe-cNDKb

cirilicom pises? Jel ovo ona nasa kroativna cirilica?

кајтез не губи се, немој сад да ти пишем директно из списа једног кардинала да је ћирилица изворно хрватско писмо.

Пробај да искључиш на дугме.

Imam dva ladna Ožujska, paklu stoše, dok bude piva neće biti više od 2:0!

одиграт ћу онда 2+ прво полувреме, на 400 куна.

БРАТ ЗА БРАТА ХРВАТ ЗА ХРВАТА!

или за шиптара!

Kako ću da uživam večeras, kada budemo dobijali Hrvate.
Haos

Zaključali ste se, morala sam ovako.

Nienna

немој да мешаш шиптаре са нама... замолит ћу те

едит: што је закључано бреееееееееееее

Cara™
Kako ću da uživam večeras, kada budemo dobijali Hrvate.
Haos

Барем отпевај своју химну лепа наша домовино.

ЈА ЧЕКАМ ДА БРАЋА КАМЕРУНЦИ КАРАЈУ МАНЏУКУ У РЧ! МАНЏУКА ЋЕ ПОЖЕЛЕТИ ДА ЈЕ ОН ВИКО ЗА ДОМ СПРЕМНИ КАД ГА ДОВАТЕ ОЛЕМБЕ И КОМПАНИЈА

ЗЕМЉО МОЈА ЈЕДИНА ОД ПОЉУДА ДО КОШЕВА ЛАЛАЛАЛАЛАЛАЛАЛА ЈЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

АЛО ЋЕТНИК СКИДАЈ ТАЈ АВАТАР

Dobro, i pored 7 od 10 aktivnih tema o sportu otvorio si ovu, rekao si šta si htio, mada zapravo kao da ništa nisi ni rekao, ovo je samo najobičnije bulažnjenje s uključenim kapslokom, jesi siguran da je ovo ono što želiš da radiš u životu?

Жуја је закон, стари.

3:0 za Brazil.

Može i malo manje ubedljivo da bude, ali svakako očekujem debakl Hrvata na ovom SP. Ne prolaze grupu 100%. Jednostavno to je taj momenat.