Prijava

Reke krenu uzvodno, kanalizacija nizvodno i posle više ne ides na more.
Zelim da budem Čak Noris.

Čak Noris sazna za to, dođe i jebe ti kevu, jer samo je JEDAN Čak Noris, a to je on.

Želim mir u svetu (Haha)

Biće mira i onda će svi umreti od smorenosti zato što je sve mirno.

Želim pa padne sneg.

Padne sneg i poledi sve živo, ujutro kreneš na posao/fax ili u školu, oklizneš se, slomiš kičmu i ostatak života provedeš u invalidskim kolicima.

Želim da živim i radim u Rusiji.

Radiš u Rusiji, zaradiš pare i sve ti pokradu. A onda te izbace iz zemlje.

Želim da sve ode u kurac.

Sve zavisi čiji. Recimo da ti se ispuni želja i ceo kosmos završi u polnom organu nekog nesrećnika. On naravno umre, a ti se obesiš jer te grize savest zbog toga.
(Ubuduće daj neke normalnije želje, pobogu)

Želim da SVAKO jutro spavam do koliko ja hoću.

Spavaćeš, ali se jednog jutra nećeš probuditi...

Želim da se sve države odreknu proizvodnje nuklearnog naoružanja.

Odreknu se, onda na nas krene meteor kojeg bismo mogli uništiti samo atomskim bombama. Pošto ih nemamo, meteor spizdi Zemlju i svi izginemo.

Želim da jebem kraljicu Elizabetu

Ona umre,ti posle mozes samo da se hvalis,niko ti nece verovati,ali ipak,priznajem,zelja nije losa..

Zelim da mi se vise nikad ne pokvari daljinski za TV

Neće daljinski, ali hoće TV.

Želim da mi neki rođak ostavi ogromno nasljedstvo

jebaćeš, ali će upasti MI6 i prosviraće ti metak u vugla
Želim da upravljam poljoprivrednim avionom i zaprašujem komarce

Zaprašivaćeš komarce dok ne shvatiš da si umjesto pesticida zemlju ispod sebe prskao gorivom. Onda ćeš da pogineš.

c/p moje prethodno. Želim da mi neki rođak ostavi ogromno nasljedstvo

Ostavi ti i u početku si jako radostan, međutim, kako vreme prolazi shvataš da su te stari prijatelji napustili, ali su zato tu novi koji ti se dodvoravaju samo zbog novca. Posećuješ žurke visokom društvu, navučeš se na kokain. Jedno veče plaćaš piće i kelner te obavesti da na računu nemaš više novca. Našmrkan izlaziš na ulicu i dok prelaziš železnicu ne primećuješ voz koji ti ide u susret...

Želim privatni posed sa kolibicom negde u Sibiru.

Dobijes, ali u okviru zatvora u kojem moras 16 sati dnevno da rintas.

Zelim da prestanemo da budemo zivotinje.

Prestanemo da budemo životinje ali, postanemo govna.

Želim da odem u Honduras

Odeš u Honduras, ali tamo izbiju protivrežimski nemiri, tebe kidnapuju kao taoca-stranog državljana, siluju te pripadnici gerile i bace te negdje u prašumu...

Želim da nema buljaša u svijetu.

Ćorkan pobijedio. Ajmo ispočetka :D

Pojma nemam šta ti je to, što znači da je to nešto krajnje glupo jer ja sam upoznata samo sa super mega zanimljivim stvarima. Da li je to uopšte stvar!? Znaš li koliko je manijaka danas... c c c... Kupuješ ljude. E, stvarno! :)

Želim da nosim kratku haljinu.

Zamisli obučeš kratku haljinu i uz put zapneš za bodljikavu žicu i razbucaš nogu.Fuj.

Želim da skratim kosu.