Prijava

Slikaj tetovaze, salji mi u imboks.

Milos-88

Pa sto si onda glasao za sns?

Realan i pametan čovek. Bio sam zaveden i poverovao prćeli. Idemo dalje.

Upadljivo glup decxko. Napusti sajt.

lemaja

Jebote konstantno se javljaš na svakoj temi sa potpuno istom upadicom. Ako te ne zanima jednostavno produžiš, a nas koje svrbi kita u vezi ove stvari mi ćemo da drkamo. Zabole me baš kurac da tebe sad ubeđujem da počneš da razmišljaš o nečemu ili nekome. I da, previše mi ide na kurac taj stav ultra urbane beogradske dame koja zna sve o svemu. Ajd sad opljuni i razguli.

Vidi ga Riha, još uvek je tu. haha Pa ovo je za naučnu studiju LOL :)

ko ti drma kavez, pakle juga?

Ipak ima tog duha kaldrme u tebi, ne pališ se na svaku provokaciju. Ajmo dalje pljuvatori.

ekstra nenu je jebao verovatno

nemoj se nerviraš čoveče, dobićeš čir na želucu ili visok pritisak, ili tako nešto...

bezderanjamolim, ja sam za nju čula da je lezibezi...

Hahaha koi rohan. Ti si onaj što se kladio sa osnovcem za glavatar zvezde i sada bi da ozbiljno diskutuje. Marš u ćošak neslana šalo prirode.

Ti pamtiš šta je ko uradio na nekom rendom sajtu? haha Pa brate... I najjače što misliš da ću sad da se nešto prepucavam sa tobom? Neću tebra, pobedio si, jači su mnogo. Ajd sad razguli.

Hahaha al pakao juga. Koi seljak za to moraš biti. Jugu prišao onomad da se fotografiše za kaver.

АЛО БРЕ ПАКАО ЈУГА НЕМОЈ ДА МИ СЕ ШИРИШ ОВДЕ ДА ТЕ ЈА НЕ ИСКЛЕПЕЋЕМ ЈАСНО!?!?!?!

Риха Дисидент

Hahaha al pakao juga. Koi seljak za to moraš biti. Jugu prišao onomad da se fotografiše za kaver.

Haha, pa da, kakav seljak jebt. :) LOOL Zamisli "pakao" pa još "juga" eej. Nastavi molim te, svi te pažljivo pratimo.

Hahaha al pakao juga.

Како не капираш фору, сви знамо да југо зна да зајебава власника истог који се осећа као да је у паклу дok га вози, хахахах урнебесна је фора реално, смејем се кад год видим његов ник xDD

Hahah pakao juga. A jesi ti huligan ili si tru navijač?