Премијер лига 2014/15

  1. Bolji je bio Arsenal, objektivno, ali me Aleksis smara, stalno učačka nekako. Forster ojebao, kvalitetniji golman od Harta, ili makar u boljoj formi.

  2. vise sam navijao za remi, pa mi da opalimo sautemton sledece kolo, ali i ovako je ok, za vikend se penjemo na 3. i tu arsenal ne moze nista, dalje od 4. je prosto nemoguce, ne smeju dalje, sautempton nadam se zadrzava se na 5. everton liver i totnam za 6.

  3. Što ne bi Sautempton ostao 4?

  4. ne moze jebiga svaki derbi su izgubili, totenhem liverpul siti arsenal, videcemo protiv celzija i junajteda sad ne verujem da ce biti ista bolji

  5. sautempton će na kraju sezone biti 7

    ZAPAMITE OVAJ POST

  6. Ne može jer je to fudbal. Uvek će biti neko iznenadjenje koje super igrom/srecom/borbenoscu/ulasku Venera u Mars.. Nekako se gura u top4 ali posle izvisi. To ulogu je u uglavnom prethodnih sezona imao Everton, malo Svonsi i nekad pre rata Njukasl. KOd Engleza je uz kvalitetan prvi tim isto bitna i klupa pa i oni što nisu ni na klupi. Ako njih nemaš kvalitetne plafon je 5 mesto. A Saut nema ni klupu..

  7. Videćemo, imaju priliku da se popune na polusezoni pojačanjima. Ne delujemi da su u tom segmentu drastično slabiji od Arsenala, Vest Hema, Evertona...

  8. http://i.imgur.com/L0DFXke.png

    Slika levo - tako je Švarci izgledao kad je Liverpul poslednji put osvojio titulu.

    Slika desno - Švarci sada.

  9. Заправо то је шварци пре једно 10 година, сад је опет у форми :в

  10. inace runi spreman za soton, preuzimamo 3. mesto i ispod toga ne padamo vise

  11. Muk na temi.. Hvala kurcu pa su šugavi plavci izgubili.. Ne mere bez Matića rodjak.

    Arsenal je gubio od Stoka 3 0 na poluvremenu.. Svaki komentar je suvišan pa i da su okrenuli, a nisu naravno.

  12. arsenal liverpul totenhem ne zna se ko je jadniji bio danas, svaka sezona sve ludja i ludja

  13. 'Ajmo Sitiiiii, sad je -3

  14. VEST HEM SE NE ŠALI!!1 Sigurnim koracima gazimo ka ligi šampiona.

  15. vest hem jebe!ako bi doveli veznjaka i stopera bili bi jako zajebani.sledece kolo sandrlend.to mogu dobiti.

  16. Saho usao u drugom poluvremenu i mogao da metne bar 3 komada (imao 2 stative).
    Dauning igra kao neka mesavina Ronalda, Mesija i Koromana iz najboljih dana, nevjerojatno.

  17. Ocekivao sam utakmicu slicnu kao protiv arsenala i tako je i bilo, takodje ocekivano soton pao u drugom umor 15 igraca samo igralo ove sezone, najmanje u ligi, dok za junajted 28 najvise i opet povreda... odbrana nesigurna, s obzirom na celu situaciju u klubu i ovolike povrede, 5 pobeda zaredom i 3. mesto, mogu misliti kad se oporave i uigraju svi...

    PUSHI GA SHOMY23 SOTON KURTON

"нелош речник на сръбския жаргон http://vukajlija.com"

@zinaidasun | 13. November 2011.