Prijava

Propo Soton neće izboriti ni LE.

Kažem ja neće moći da izdrže, pre NG padaju, a Šomi kenja li kenja..predosetio je on to odavno, video sam da je prihvati surovu realnost još kad je promenio glavatar.

skauzeru neka bude dobar mec i da ne primite mnogo hehe !

Ja prosto ne verujem koliko Sautempton nije imao sreće, posebno protiv Junajteda i sad protiv šugavog Barnlija.
Što se današnjeg meča tiče, lagano dobija Junajted.

Не волим Јунајтед.

Не волим Ливерпул.

Лепше је гледати како Ливерпул скичи јебан.

Стеване попиј чај од валеријане.

Junajted dobija na keca, nabijem ih na kurac povratnički.

Malo da kenjam o Arsenalu..

Povratak Žirua i postavka igre sa njim i Velbekom kao dva krkana u špicu iza kojih Aleksis igra dje oće i radi šta oće pije vodu. (iako je postavka da je samo Žiru u špicu A Velbek i Aleksis krila )
Prvi put u Arsenalu imaš razloga da ubacuješ loptu u šesnest na glavudže igračima.

Raduje povratak Debušija, sasvim solidno odigrao na poziciji štopera ali su i one dve čamuge iz Njukasla stvarno jadno odigrale (Sise, Ameobi)

Flamini opet radi prljav posao i ne meša se puno u napad. Ostaje uvek pozadi nakon prekida, preda loptu i krpi protivnike, valjda je i sam skontao da nema šta tamo da traži i da ostavlja rupčagu u odbrani svakim svojim izletom.. Od koga je dosta je.

Kazorla je odgirao sjajno, iako je ko kurac celu sezonu.
Aleksis madjija
Žiru teško predaje loptu. Uvek pokušava da se zagradi i da sačeka da proleti neko pa da ga ovaj spoji sa golom. Ali to mu nije juče uspevalo, da li što je Koločini jači ili ovaj nije 100% lvl snage..

Jedino Čembreljen ko kurac. Dribla dva igrača na sredini terena, dug for sa loptom ima, sporo predavanje, dečko igra kao Vilšer. ko kurac.

U principu ovo je ta postava samo Remzi mesto Oxa i ta neka rokada Ozil Kazorla Volkot Velbek..
Podolski je bog kad ga mu ubaciš na levu nogu nema golmana koji skida, ali samo na tome ostaje. Kod odbrane je žešće mudo i ne trudi se nikad da uzme loptu i pasovi mu nisu ništa posebno tako da je najbolje da ode ako ne želi da bude džoker.

Vlišer - samo nek ostane povredjen što duže
Arteta - Flamini bolji u odbrani, Remzi bolji u napadu .. Može da bude zamena obojici.
Ozil - Vratio se treninzima, boga pitaj kakav će biti.

Venger je rekao da će kupiti CB, legao mi na primer Nastasić..

EDIT: Zaboravio sam Belerina.. Izuetno ofanzivan bek, kažu da je brži od Volkota.
Ima i muda što se videlo onom solažom prema golu.. Samo nejačak, dusxha.

ne geldam tekmu,al ide sve realno.manc u naletu,a liverpul se u vecini tekmi raspada.

Soton će jebati jako ove sezone, ne gubim nadu. I kralju kad padne kruna, on je podigne i nastavi dalje hehe...a i biće pojačanja sad, tako da će sve na svoje mesto doći, top 3 zagarantovan.

Да, краљу кад падне круна, он је подигне и настави до једног реалног осмог места на табели.

MANČA JEBEEEEEEEEEEEE

Uporedite Markovića i Sterlinga, isto godište, 6 meseci mlađi Sterling. I nastavite da kenjate mlad Marković. Marković ima samo brzinu, i ni to ne koristi. Sterling je već sad IGRAČINA!

Volfsburg 1
Sosijedad X
Monako X

Premijer liga tema ćegi.

Nije bio loš Liverpul danas, imao je dosta šansi, agresivan je bio prilično, jedino što je odbrana skrnava kakva jeste pa poklanja golove, šta da se radi. Ja bih Rodžersu pružio šansu do februara, zaslužio je sa prošlom sezonom, ALI... ali onda opet vidim Alena i Lovrena i šta tu ima više da se priča? Čovek je magarac, što pre dobije otkaz, to bolje. Mislim da je vreme za ovog čoveka.

http://38.media.tumblr.com/ed9140d925cf36f07663e433c362b267/tumblr_na3s8jTIqJ1tp5565o1_250.gif

Junajteda će neko ozbiljno da natrpa uskoro, previše ih sere evo već 5-6 kola. Ne mogu onolike greške da prolaze večito nekažnjeno. De Hea poludijo.

Sta je bilo sa De Geom?