Prijava

Lolišem jeri je on u poređenju sa Mesijem Ronaldom ko mene da porediš sa Kafkom npr. Nisi realan brate, sve je to ok i forma i sve al ako mene pitaš (možda nije dobro poređenje al ću ih nabacati) i Roben, Di Marija, Ozil su iznad ovog pajsera što grize jbg. Al ono, mišljenje je ko dupe, svako ga ima.

Ozil

E ovo je baš lol

Di Mariju sam zaboravio da uračunam, on je svakako bio (i ostao) među najboljima. Dobro, sigurno je bio u top 5, malo sam ja možda preterao sa top 3. Ozila svakako ne bih komentarisao.

Бохоре, пробај да замислиш како би изгледало да у прошлогодишњем тиму Ливерпула замениш Суареза Робеном, Ди Маријом или Озилом. Или размисли о репрезентацији Португала на Светском првенству, можда ће то да ти дочара колико је тешко остварити добар резултат са осредњом екипом.

Ako Jetrabazen danas ne dobije Rodzersu sledi otkaz, inace je vec najavio da je prvi kandidat za pedalu..

Јеботе, колико је било досадно прво полувреме, та игра и она из прошле сезоне су небо и земља. Друго полувреме је већ личило на нешто, штета што није ушла она Ламбертова лопта, срећа па се Џонсон исцимао максимално. Крваво зарађени бодови, тако ће гласити наслов у неком енглеском "Спортском журналу".

Mnogo ih očukaše, nije realan rezultat jbg.

Realno, svašta će da se dogodi do kraja PL, Utd je krenuo da gazi, Siti vraća formu, Murinjo će da kiksne još par puta.... bićee do jaja....

Šta promaši Aguero

Soton će uspeti da ostane na četvrtom, Junajted će biti treći.

Очекујем да се Астон Вила озбиљно умеша у борбу за титулу само да још мало поради на томе да предност из првог полувремена не да лако на крају текме. Последње три прима голове у 85+ после водства од 1:0... Ал биће боље

Fino igra Sautempton.
Zanimljiv meč za sada.

aguero se igra u ovoj ligi

plus jedan za gornji pos'

Previše sere ovog Aleksisa Sančeza

PRE VI ŠE

plus jedan za gornji pos'

Pojeli smo sautempton.
Kad je Žiru madjija ušao totalna ofanziva. Možda i previše, da je ostao Tadić u igri mogao bi vrlo lako da proigra Pelea u kontri i bilo kao protiv Mutd..
Ali nije.. Aleksiz bog.. Pušite ga vas dvojica, koliko se taj čoek bori za lopte mora da ga prosere da je uzme jednom.