Prijava

OŽEŽI, OPSUJ, PLJUNI, JEBI SVE I SVAKEM!

Dođi i otvori dušu!

Mora da postoji i tema de čovek može da se olakša bez posledica
meni je već bolje :)

SEREM VAM SE NA LICENCE!!!
PUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!

Moze li da se psuje?

narvno, sve je dozvoljeno SVE

JEBEM VAM MRTVU MAJKU DA VAM JEBEM KURCI MRTVI PRODUZITE RASPUST NA 4 MESECA JEBEM TI SKOLU ZA 2 SEDMICE SEPTEMBAR DA MU JWBWM MAJKU DA MU JEBEM SACE MORATI DA SE UCI JEBEMU MRTVO SUNCE, I ONI DEBILI U SKOLI, PA UCENJE PA JEBEMU SUNCE I KISNO LETO DA JEBEM U PICKU ZARDJALU JEBEMU SVE DA U JEBEM
NEZEDOVOLJAN SAM ZIVOTOM

sme li da se psuje Bog? al ne ovaj naš, Isus, nego njegov otac.

Samo pod uslovom da ga ne psuješ drugima.

RIBOK KLASIK I ERMAKS NAAAJKKKKKKK!

hahaha idealna tema za pracenje tiketa...nemojte da zakljucavate...pls

Ptičje govno na sveže ofarbanoj ogradi. Majku im vrapčiju, što ih mačke sve ne pojedoše proletos...

Je l smem da se izderem na spanskom, al ne znam spanski pa cu koristiti gugl trenslejt?

KO VAS JEBE SVI MI SMO NAJJACHI

A la mierda MADRE insomnio escoger lo que voy a joder me das a dormir año que se acuesta a las 7 de la mañana y me levanto a las 4 de la PU TO FUCK Y Nabijem!!!!

P.S. Nisam cekao odgovor, valjda nece ban. Evo, bas je lepo preveo, sad mi je lakse.

https://www.youtube.com/watch?v=mEn-L9-PObc

Пустим ово и кад Бата каже: "Па мајку вам јебем...", осећам као да сам ја гласно опсовао и одмах ми буде (мало) лакше!

Глупандеру , кева ти је проваљена , то ако си ти реко нешто за мене то је једна ствар а друга ствар је истина . Шта си ти ? Бог , па кад ти кажеш речено је јели ? Ти си најобичнија пичкица од метар и 20 кила коме бих поломио зубе као што сам до сад урадио многим таквима попут тебе . Курчиш се човеку кога зову бицепс , то да знаш . А то за Шешеља молим те немој да једеш говна као ни за Деретића јебали те Тадић и Чеда да те јебали пчко масонска продана .
Шунто , што се тебе тиче , често се питам како то да увек долетиш после овог идиота да га одбраниш пошто у расправи не може сам да изгарара . То што си реко да сам педер можеш само преко интернета јер би уживо бројао поиспадале зубе поломљеним прстима . ТИ ЋЕШ ДА МИ ЛАЖЕШ ДА ЛИ САМ ЈА ПАТРИОТА СИСО МАЛА ПОРЕМЕЋЕНА ? Па за тебе сам Бог бубашвабо једна распала и ружна . Дај ако си храбар кажи где си па да се нађемо да ти објасним неке ствари ???

Jebem vas u slinu skorenu