Prijava

https://www.youtube.com/watch?v=jVPp-qyCVNA

http://vukajlija.com/forum/teme/63239-pomagajte?strana=1

Pesma je valjda od nekih likova iz '88, "Antistres Produkt". O njoj niko živ ništa ne zna kako ide u orginalu, osim ovog početka. Postoji dobra šansa da se nikad i ne sazna kako je dalje išla, jer ko zna gde su ovi izvodjači sad i jel su živi.

Kako god, prvi korak je da se napiše ostatak teksta koji fali. Rekosmo na onoj temi da otvorimo konkurs ovde, pa se oprobajte, i za jedno nedelju dana možda manje ako ima dosta pesama, da padne glasanje, i da se napravi tekst.

Pobednik dobija recimo 2 odabrana nečega, drugi 1, treći može da se kurči kako je ko Marina Tucaković.

Posle nominujem Čaveza da ispeva ili tako neko ko može to da uradi a da ne bude transfer blama. Za svirku nije teška. Ima i neka grupa valjda ovde beše. Mogu i ja da odsviram gitaru ako treba.

Da, pesmu pišite tako što napravite definiciju sa naslovom "Mala iz Kanade" bez ikakvih znakova interpunkcije, da sve budu na jednom mestu, ne pada mi na pamet da skupljam linkove iz teme. Ovde okačite link, mada ne morate. Početak je:

Radili su sklekove,
ja sam pio lekove
i voleo Puškina.

Kao juče sećam se,
jedne male iz petog be.

Gajio sam nadu,
al ode za kanadu
i tamo se udade.

dodajte još 2, maksimum 4 strofe, ne pravimo simfoniju od 20 minuta, i neka bude na ovu foru, 3, 2, 3, 2, 3, 2, 3 stiha jer tako nekako ide melodija.
mozda, neka fora sa nekim kao refrenom, al treba onda malo mastovitosti kod muzike. mada, ako ispadne dobro moze valjda.

valjda će ispasti nešto. bar neko zajebavanje ako ne pesma.

Danas sam nesto malo guglao, i naisao na temu gdje pominju doticnu grupu. Mislim da su tipa iz Vranja ili tako nesto, i da su i dalje zivi al nezainteresovani za muziku. Tako da, ako bi neko podrobnije kopao, mozda bi se mogao i ostvariti neki kontakt.

Da, moderatori, ne brišite definicije. Nisu za pluseve, nego za takmičenje, na kraju ću pobrisati.

Занимљива идеја, писаћу ако смислим нешто.

nije jednostavno, a...

aj probaću da probijem led nekim trasferom blama. pesma malo limunada tako da ne može tu nešto mnogo da se sredi, al da ima neki kraj :)

Do jaja, a pobednik šta dobija.

jebem li ga, nisam razmišljao, nekako mislim ljudi oće da rade za slavu. staviću neku vukajlijašku nagradu.

Eo doniram dva stiha

Alea le Alea le
Alea le Alea le

Shomy23...

nadam se da ovo neće da pobedi samo :)

ljubomoran si
j
u
b
o
m
o
r
a
n

Radili su sklekove,
ja sam pio lekove
i voleo Puškina.

Kao juče sećam se,
jedne male iz petog be.

Gajio sam nadu,
al ode za kanadu
i tamo se udade

U dokonim nocima
Sa sklopljenim ocima

Opet sam je sanjao
U snovima ganjao
Al nije se vratila

I opet secam se
Iste male iz petog be

Al batalio sam Puskina
I bradu sto me ruzila
Jer ona volela je

Prosle su godine
Ona javila se

Kaze muz joj pije
Nju i decu bije
I kako voli me x2

Eo, kapiram da ce Boban Rajovic dukrade ovo ako vidi.

trudite se barem da bude ovo 3 2 3 2 3 2. probajte da otpevate u glavi ovo sto ste napisali, od pocetka, pa cete videti o cemu pricam.

Radili su sklekove,
ja sam pio lekove
i voleo Puškina.

Kao juče sećam se,
jedne male iz petog be.

Gajio sam nadu,
al ode za kanadu
i tamo se udade.

Vrat se mala sa Manjače vuku
da ne lomi kršnu desnu ruku

Oj Kanado odnjela te zima
loša pesma a i slaba rima
u ovoj strofi svašta baš ne štima

ovo dilanovo je super. stavi u definiciju.

Turi odmah u odabrane, neće ljudi znati šta je, da ne pije čovek -.

Jebes minuse, ovo brisem svakako kad se sizenije zavrsi.

Radili su sklekove,
ja sam pio lekove
i voleo Puškina.

Kao juče sećam se,
jedne male iz petog be.

Gajio sam nadu,
al ode za kanadu
i tamo se udade.

Još uvek sećam se
ali ona mene ne

Voleo sam Nadu
sve daću Partizanu
i praviću nerede

Jer želeo sam Nadu
al uhvatila džadu
daleko od Srbije

Da li još sećaš se
te male iz petog be

nači, taj neki fazon, ja nemam škole niti drage svoje, ali za zvezdu kuca srce moje