Prijava

Laki javi se kad dodjes, da pravim sobu za ove preostale dve tekme.

sto ugasi crni sine

dzanki mozda je vreme da predjes sa komodora na nesto sto podrzava bar devedes osmicu? si razmisljao o tome?

ovamo kod mene ostavljaju neka kucista pored kontejnera pa mogu da ti se iscimam da ti posaljem neko za krusevac

haahahah pakao ugasi sobu iz cista mira...znaci sluzbeni...3-0 hehehe ...daj da odigramo sa chmarovima jos i to je to

OVAJ DZ PRLJAVIJI OD GATUZA I ROBENA

E jebiga, i ja napuštam takmičenje. Izvini Miki. A napuštam zbog Džankea i pederisanja konstantnog. Imali smo ih u šaci totalno i sve je bio "lag" dok nam nije poremetio igru. Na kraju stavlja pauzu na našu kontru, kao lag, a posle njihovog gola nijedan lag nije bio baš me čudi?

Uzmi neku zamenu Miki.

covece laguje mi kao nenormalno budite srecni sto sam odigrao partiju (dok nije pakao ugasio sobu), a i ono gubili ste 4-1 minut do kraja jbt, cemu to

Brate, aj s nama, mi smo fer igrači, nismo igrali drugu

U stvari neću da napustim zbog nekoga tamo. Vaša je pobeda. Možemo dalje da idemo što se mene tiče.

Џанки, невиђен таленат у нервирању људи хахаха

Šta će biti sa Vincere kad se završi liga, jel se rastajete? Ili ne?

brate nesto nadrkan covek i pre meca ja sa tim nemam nista, napravimo seriju 4-0 u golovima i odma ragequit. daj revans il priznaj pobedu

Ја сам помало и огуглао, пазите, креће Пакао напред са лоптом, ја га пратим он шутира негде са трећине терена и лопта лагано улази пошто је Џанки био приљубљен уз ближу стативу. И следи коментар: "Ст, немој никад да будеш тако прибијен уз играча"

лолололо