Prijava

Dragi Vukajlijaši i Vukajlijašice,

Mi smo tako malo većali i izvećali da se posteri koji su skrinšot vesti, a tekst postera zapravo predstavlja komentar na naslov, ili sadržaj vesti, VIŠE NE ODABIRAJU.

Ako vam se komentariše vest, nemojte se cimati da 'vatate skrinšot, kropujete, postavljate i objavljujete ovde, nego lepo i jednostavno, iskomentarišite vest na portalu na kojem ste je pronašli.

Takvi posteri ponekad nasmeju, ali su uglavnom nemaštoviti, neoriginalni, pa čak i kada je to nenamerno, ispostavi se da sličan komentar u 99% slučajeva postoji na samom portalu.

Ideja postera je da uz sliku postavite zanimljiv tekst, a ne da uz tekst postavite tekst.

Neće biti zabranjeno ovakve postere praviti, ako vam se baš prave, odabiru se, rekoh, ne nadajte, ali svakako kriterijum brisanja takvih postera biće znatno pooštren.

Pozz.

Samo da dodam da ih čak ni ja neću birati.

Ideja postera je da uz sliku postavite zanimljiv tekst

http://i.imgur.com/nqqMO8g.jpg

Caro, za takve postere bi takođe trebalo da važi. Sve gde je umesto slike neki kucani tekst (sadržaj definicije, razlog bana, komentar na Fb, skrinšot sms prepiske), ne bi trebalo da predstavlja ideju za poster.

Okej mi je da se komentar postera oslanja na tekstualno u slučajevima gde je u pitanju tekst sa fotografije nekog neobičnog bilborda, pogrešno napisane table, imena artikla u prodavnici i slično.

Direktore, ne zajebavaj, to je bio trol poster i naravno da je govno :)

sacam gledo svoje postere
ovo je udar na 23,7% mog stvaralaštva

PRIHVATLJIV GUBITAK
JER RADIM OD KUĆE!!!!

tebe zabole živo, da ti skinemo 24% štikli i dalje bi imao kurnu za odabrane

Odluka neće sa sobom povlačiti retroaktivno moderatorsko delovanje :)

Inače ne pratim postore

SINDIKAT POSTERDŽIJA TRAŽI HITNE KONSULTACIJE!

ma ok je, jes malo preljevalo

kace namesti nešto dobro opravi se poster i tako
al razumem uređivačku politiku

ŽIVEO VUČIĆ I POSTER REVOLUCIJA

Koja glupost loool, ochekivao sam neku ozbiljniju promenu tipa ukinuti postere hehe

OBAVEŠTENJE ZA POSTERDŽIJE I ONE KOJI SE TAKO OSEĆAJU

dodaj i
A NAJNAROČITIJE ZA INTELEKTUALNI KREM KOJE BOLI KURAC ZA POSTERE I KOJI OVDE PONOVO IMAJU PRILIKU DA TO ISTAKNU

Spem stop, gej stop, osobe s nula postera stop :)

riha može
njemu je brus neki odabro

LOOOOOOL Intelektualni krem koji nema dosluha sa posterima, pa ni definicijama. Forum je suvo blago.

realno cara
i na forumu kida jedino
POSAO OD KUĆE
koga ovom prilikom pozdravljamo

p.s. ajd sad, kako ovom odoletei
http://www.alo.rs/vesti/politika/vlada-danas-krese-penzije-i-plate/68111