Prijava

Da mi imamo ovakve pedere kao na džonijevoj slici, ja bih bio za to u potpunosti, al' kurac, nama sve poturaju neke bobane, zadrigle veprine.

ahhah debeljko pre nego sto je postao big gej al

Примио пола вакцине

Da mi imamo ovakve pedere kao na džonijevoj slici, ja bih bio za to u potpunosti, al' kurac, nama sve poturaju neke bobane, zadrigle veprine.

ине, ја сам чуо из поузданих извора да планирају да ставе у те вакцине да деца одбијају да једу оно што није гмо.

L O L

O

L

Само се ти смеј, па ГМО је створен да контролише популацију, јер ти кад се храниш ГМО постоји супстанца која те убије, а то се лако стави у пиће, није ни нелегална нити шта, тако да кад за пар година много људи умре, реће као да су се отровали, али уствари су намерно отровани да би се смањио број људи. И људи који се хране ГМО храном јако тешко могу да имају децу, због тога ће се смањити јако светска популација и само богати ће моћи да имају пуно деце, јер ће се плаћати разноразне оплодње и то ће бити јако скупо.

јеси ли стваран

ko primi pola vakcine postane bi

Само се ти смеј, па ГМО је створен да контролише популацију, јер ти кад се храниш ГМО постоји супстанца која те убије, а то се лако стави у пиће, није ни нелегална нити шта, тако да кад за пар година много људи умре, реће као да су се отровали, али уствари су намерно отровани да би се смањио број људи. И људи који се хране ГМО храном јако тешко могу да имају децу, због тога ће се смањити јако светска популација и само богати ће моћи да имају пуно деце, јер ће се плаћати разноразне оплодње и то ће бити јако скупо.

http://meanttosayit.files.wordpress.com/2012/05/homer_facepalm.jpg

fenomen trola sto toliko tupavu temu i stav odabere, da je nemoguce da ne provalis da je trol, ali je toliki idiot da je okrenuo krug i postao zanimljiv.

Ма ја мислим да се педери не роде такви,него да их окружење таквим направи.
Иначе, вакцине су опасне,али не због амера и шиптара. Даља родбинска породица је имала четверо ђеце, преселили се у Канаду, добили још једно. Све се он фино развијао, и примио неку експерименталну вакцину, након месец дана му је дијагностикована церебрална парализа.
Они то ваљда тестирају на емигрантима.Или само на Србима, ко нас јебе.

Они то ваљда тестирају на емигрантима.Или само на Србима, ко нас јебе.

Те све вакцине су прошле као неке ригорозне контроле, али пола народа не жели да их користи, то јест, имају право избора, само сиромашни народи користе вакцине стално, јер немају пара за скупе лекове, па боље да рокну вакцину ил' две. У Бразилу у фавелама кад се роде они клинци у некој шупи, наравно не добијају вакцину, и ништа им не фали, иако живе у опасној средини. Па чоколада је направљена како би се контролисала осећања деце, кад је бесно даш му чоколаду, јер чоколада лучи као неки хормон среће, ал' уствари чоколада делује на децу као дрога и изазива зависност. Од сваке дроге одпадају зуби, па и од чоколаде. Замисли да ми сад кажемо да нећемо вакцине, они ће одма да измисле нове болести, па вакцине за наводни свињски грип су имале супстанце које смањују плодност, у најгорем случају и убију плодност. Ја нисам примио ту вакцину, нисам ни био заражен грипом, нити знам било кога ко је био заражен, то је била игра запада са нама, и што је најгоре знам доста случајева који су имали дете, ил' децу, примили вакцину и после нису могли да имају децу више, да ствар буде још гора и њихова деца су примили ту вакцину. Само погледајте каквим се они све болештинама баве само да би смањили популацију, па нас су бомбардовали отровима, да би умрли, па да узму наше плодно земљиште да би могли да хране своје дебеле гузице, стока са запада.

gej vakcine hhahahah

ĐOKOVIĆ SE OŠIŠO NA ĆELAVOLOLO

A FEDERER OSEDEO I PUSTIO BRADICU