Prijava

Meni se drugar oženio pre par nedelja. Imao je skoro 400 gostiju na svadbi, svako je doneo po kovertu u proseku 50 jevrića, to je ukupno 20.000 evra za 1 dan. Pa mi je sinulo brilijantna ideja, svadbe su biznis budućnosti! U redu bilo je troškova, sve ga je koštalo do 5000 e, ostaje mu 15! Ima za nov auto, letovanje i troškarenje. Sad se eto po prvi put razmišljam i ja da se oženim. I to iz čisto koristoljubivih razloga, ali samo kao kolektivno skupljanje dobrotvornih priloga mojih svatova. I onda kad potrošiš pare, npr. svake dve godine organizuješ venčanje ( dobro tu je fora da biraš mlade iz različitih krajeva da te ljudi ne bi provalili)i pozoveš jedno 300, 400 ljudi. Može čak i po dogovoru s mladom, podeliš s njom po 10 soma pa svako u svoj provod.

Može čak i po dogovoru s mladom, podeliš s njom po 10 soma pa svako u svoj provod.

Ček, ček, a šta ako se ona ne vrati iz tog provoda?

Hajde da pricamo o pecatima.

Recimo, nasao sam na kupujem prodajem, lik izradjuje one okrugle pecate za 600 dinara. Koliko je realno da mi izradi pecat neke random firme, a da mi ne trazi dokumenta?

Biznis ideje, pravljenja para, poslovi, šeme, PuppetMaster

sa pecatima je zajebano to, nijedna imalo normalna nece to da ti radi jedino da nadjes nekog levog u stepojevcu fazon i jos uzima kintu dobru bar da znam, inace falsifikovanje mozes jajetom da radis :D

Ne možeš ništa prevarom, tj možeš dok te ne uhvate ili dok ne platiš reket.
Jaja japanske prepelice, 100 dinara komad.

Ne moze jajetom da se preslika a da ne ispadne skrnavo...

Imam ja druga uradi pečat ko meni za džaba. Samo šta će ti pečat?

A to za svadbe, pa jebote ja prvi stavim 10€ u kovertu a jedno 20 ljudi znam da stavi praznu kovertu

ccc pas vas jebo
i n svadbama kradete
sramota... :/

Ne kažu džabe da ti za svadbu treba 0 dinara.

Ali prvu, ne za 55 svadbi, plus što ćeš i ti ići nekome na svadbu.

Pečat nebitan je, osim ako nećeš klincima da valjaš opravdanja, VI-3 je ponovo pobeglo sa poznavanja prirode.

Pa imam foru recimo da uzmem beskonacno para (u teoriji) sa tim jednim pecatom.
Samo jos moram da vidim ko bi ispastao za to. Da li ce okriviti gazda radnike... Ako hoce, necu to da radim jbg.

Pečat nebitan je, osim ako nećeš klincima da valjaš opravdanja, VI-3 je ponovo pobeglo sa poznavanja prirode.

Kako nebitan? Ni jedan dokument nije zvanican bez pecata.

A gde je pečat? :D :P

celtic
Može čak i po dogovoru s mladom, podeliš s njom po 10 soma pa svako u svoj provod.
Ček, ček, a šta ako se ona ne vrati iz tog provoda?

Pa još bolje ako se ne vrati, već možeš da praviš plan za sledeću

A to za svadbe, pa jebote ja prvi stavim 10€ u kovertu a jedno 20 ljudi znam da stavi praznu kovertu

Pa ja ne znam ko tebe zove uopšte na svadbu,.. zato treba da bude više krugova da se proveri ko kako plaća,.. znam čak lika koj se oženio 8 puta za nekih 10-12 godina, nigde nije radio samo od toga živeo

Samo jos moram da vidim ko bi ispastao za to. Da li ce okriviti gazda radnike... Ako hoce, necu to da radim jbg.

u ovom poslu nema mesta empatiji brate, ako oces pare mora preko necije grbace

Preko grbace gazde tog, necu da uzimam od ljudi koji rade za 22k...

Papete uz pečat moraš i potpis da staviš. I grbaca ce biti tog čiji si stavio potpis.

To bi ti išlo ovako nekako, čak i da prođe (iako ne znam šta hoćeš konkretno, vrv kojekakve fakture nešto), i izvučeš pare, držiš gaće žestoko, i od murije i od gazde.

Ne radi se to.

Јебем ти народ да ти јебем

ne postoji robin hud uzima od bogatih i taj fazon
svako ko se obogatio to je preko sirotinje uradio, rece neko lepo ako zelis biti bogat idi medju siromahe ruski pisac neki ja msm