Prijava

Не знам зашто спемери нису бановани иако је у првом послу наглашено да спема нема.

A oćeš limara za moda? A on 6 strana ne može da iskulira ajaxa. AJAXA JBT!

Džoni ti dižeš sidro ili šta?
Brate, ja da ti kažem, Yeahbachu mod nikad ne bih bio... Svo to silovanje da bude nešto što nije mi ide na kurac najstrašnije. pseto88 je glava opako ljuta i nije mi jasno što se kači na čobana kosjeričkog koji Delevri mrsi tarzančiće iz ljubavi. On mi neka reakcija sere mi se. Kapiram da je sve ovo kul zajebancija i da nije mod nalog bogom dan kao ni ne zaslužen tako da ono jbg treba da se uradi šta treba da se uradi.

Meni su neznani podaci. Banuj ga Džoni lololo

Sto se mene i mog
razmoda tice, ja
smatram da sasvim
korektno obavljam
ovo i jedino ako
Kaizen, koji me je i
postavio tu, smatra
da ne radim to kako
treba i odluci da me
razmoduje,
prihcaticu to. Ovako
nista, jer smatram
da sam dobro do
sada radio.

Au, Džoni, kako si mi evocirao uspomene na Nikolu Selakovića iz vremena štrajka advokata. Želim da verujem da se zajebavaš.

Je l i za pvt važi deset komentara za redom je ban

Е, Брусе, поштујем те као старијег човека, готиван си лик овако, ал брате, ПРОСРО СИ СЕ КО ФОКА са оним "хвала вам другари" на почетку.

Ја бих оставио 2, евентуално 3 човека из ове ваше поставе, али ако су ти људи цена која мора да буде плаћена да би остали попадали, онда јебига, нема љутиш.

A ako se dopisujem sam sa sobom, je l to sajt vidi kao prepisku ili deset mojih poslova za redom, lolo

Možeš sam sa sobom samo sa 2 naloga jbg.

pseto88 je glava opako ljuta i nije mi jasno što se kači na čobana kosjeričkog koji Delevri mrsi tarzančiće iz ljubavi.

Хвала Деки само нисам се ја ни за кога закачио него је јебач ЈЕДАН ОД МАЛОБРОЈНИХ КОЈИ НИЈЕ БАНОВАН и то је разлог што је тему отворио он.

Nisi Deki dobro procitao moj post. Jasno pise da ne dizem sidro.

Курајберу, Каизен уопште не посматра ваш рад. Он ће "сматрати" да ти свој посао не радиш добро, онда када му се буду остали модератори пожалили на тебе, тако да је то прилично згодна позиција у оваквој ситуацији.

A inace Stevane ja sam ovde Johnny Kurajber, a ne neko sa imenom i prezimenom i nemoj ubacivati moje licne podatke u bilo kakav kontekst. Nebitno da li su znani ili neznani.

Ок. Мада су ти се неки обраћали овде тако да су откривали више него ја сад. Али поштоваћу захтев, јер ни сам нисам љубитељ превеликог експонирања овде.

Ne znam na koga mislis Stevane, ali kapiras sta htedoh reci. Nije OK.

Ma banuj ga, ko ga jebe, looool

Stec, da uletim sad ja i da tražim da te banuje Džoni tj podržim ga u tome ili?
Ono privatne informacije jbg. Tim sranjima nije mesto na sajtu, neću to ovde.
Ili da budem normalan i ne mešam se uopšte u ono što me ne zanima?

Možeš sam sa sobom samo sa 2 naloga jbg.

možeš sebi da šalješ pvt. Samo umesto rednog broja autora kom si kliknuo da šalješ pvt ukucaj svoj broj u url adresu.

Možeš Reme samo posle 10 ide automatski ban za spem ja mislim.

Реме зашто једеш говна?

Nisi Deki dobro procitao moj post. Jasno pise da ne dizem sidro.

vidim sad tek, taman, tamo novim modovima da objasniš koje defke da mi biraju i koji su termini...